Porażające doniesienia o Antku Królikowskim. Niedawno stracił ojca, teraz kolejna osoba zniknęła z jego życia

Porażające doniesienia o Antku Królikowskim. Niedawno stracił ojca, teraz kolejna osoba zniknęła z jego życia Źródło: TRICOLORS East News

Antek Królikowski w ostatnich miesiącach musi mierzyć się ze stratą najbliższych sobie osób. Przed kilkunastoma tygodniami, w wieku zaledwie 59 lat, odszedł jego ukochany ojciec, Paweł Królikowski. Gdy tylko młody aktor otrząsnął się po tym bolesnym wydarzeniu, doszło do kolejnego przykrego incydentu. W mediach pojawiły się porażające informacje na temat tego, co było jego powodem.

Antek Królikowski słynie z burzliwego życia miłosnego. Mężczyzna ma na swoim koncie kilka głośnych związków. Pierwszą partnerką aktora była koleżanka po fachu, Laura Breszka, której miejsce szybko zajęła uczestniczka programu "Top Model", Samuela Górska. Niedługo później w mediach pojawiały się doniesienia o związku i głośnym rozstaniu z Kasią Sawczuk, która dla Antoniego porzuciła Macieja Musiała. Po zerwaniu z aktorką, Antek Królikowski zaczął spotykać się z popularną gwiazdą młodego pokolenia, Julią Wieniawą. Para wytrzymała ze sobą dwa lata.

Antek Królikowski stracił kolejną ważną osobę

Przez ostatnie półtorej roku wydawało się, że Antek Królikowski odnalazł w końcu szczęście w miłości. Śliczna prawniczka była osobą spokojną i cichą. Zamiast debiutu w świecie show-biznesu wybierała wspieranie ukochanego. Niestety, niedawno w sieci pojawiła się pożegnalna wiadomość. Kasia Dąbrowska opublikowała w swoich mediach społecznościowych fotografię z Antkiem, pod którą podziękowała mu za czas spędzony wspólnie. Żadne z nich nie skomentowało jednak powodów rozstania.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

W ostatnich dniach w internecie pojawiły się plotki na ten temat. Okazuje się, że serce młodego aktora może być już zajęte. Mieszkańcy Warszawy donoszą, że Antek Królikowski widywany jest publicznie z pewną piękną blondynką. Na imprezie urodzinowej dziennikarki, Gabi Drzewieckiej, aktor poznał gwiazdę serialu "Pierwsza miłość", Joannę Opozdę. Para od razu przypadła sobie do gustu.

- Antek i Aśka weszli i bawili się razem na tej imprezie, ale trudno było stwierdzić, czy jako para, czy dobrzy znajomi - powiedziała dziennikarzom "Pudelka" osoba z bliskiego otoczenia pary.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie powstała prezydencka ustawa dot. szkół. Ogromne zmiany, wielu nie będzie zadowolonych

2. Zaskakujące słowa premiera Morawieckiego na temat epidemii. Wielu lekarzy jest oburzonych
 

Przed kilkoma dniami gwiazdy zostały przyłapane na romantycznym spacerze po warszawskiej starówce. Podobno młodzi ludzie nie szczędzili sobie czułości. W internecie nie brakuje także zdjęć, na których widać moment, w którym Antek całuje śliczną blondynkę. Joanna Opozda, zapytana o relację łączącą ją z Antkiem, odpowiedziała bardzo wymijająco. Ładna z nich para?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Złe informacje dla miłośników malin. Mogą się mocno rozczarować
  2. Jego mecze oglądały miliony fanów. Niestety, doszło do tragedii, 31-latek zmarł w dramatycznych okolicznościach
  3. Kobieta umarła 14 dni po ślubie. Kilka dni później wdowiec przypadkiem znalazł w jej telefonie wstrząsające zdjęcie
  4. Miliony oglądały jego występy, teraz widzowie pogrążają się w żałobie. Niestety, media podały informacje o samobójstwie
  5. Wypłacasz pieniądze z bankomatu? Możesz się mocno zdziwić, NBP wydało oficjalne oświadczenie
  6. Niepokojące zdjęcia Marty Kaczyńskiej w bikini. Jest szczuplutka, widać wszystkie kości


Źródło: Pomponik/Pudelek 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News