Anna Zalewska
youtube.com/tvrepublika
Mateusz Wysokiński - 19 Maja 2019

Anna Zalewska przyłapana na gorącym uczynku. Jej sztab wyborczy łamie prawo (zdjęcia)

Anna Zalewska stosuje nieczyste zagrania wyborcze? Sztab minister edukacji robi wszystko, aby polityk Prawa i Sprawiedliwości dostała się do Parlamentu Europejskiego w Brukseli, stosując nielegalne działania. Czy jesteśmy właśnie świadkiem pierwszego, wyborczego skandalu?

Anna Zalewska jest osobą, na którą w ostatnich tygodniach spadły istne czarne chmury. Minister edukacji w rządzie Prawa i Sprawiedliwości była jedną z negatywnych ikon strajków nauczycielskich, czym nie przysporzyła sobie wielkiego poparcia. Jakby tego było, sztab polityk łamie prawo, rozwieszając plakaty wyborcze. Czy Zalewska przeprosi za zachowanie swoich sztabowców? A może tak bardzo zależy jej na mandacie w Brukseli?

Anna Zalewska przyłapana na gorącym uczynku. Nieuczciwe zagrania sztabu wyborczego polityk

O tym, jak wielu znanych polityków chce spróbować swoich sił w Brukseli, możemy się przekonać, patrząc na poszczególne listy wyborcze wielu ugrupowań. Wśród nich prym wiedzie Prawo i Sprawiedliwość, na którego listach nie brakuje tak znanych nazwisk, jak Patryk Jaki, Dominik Tarczyński, Joachim Brudziński, czy minister Anna Zalewska. Tak doborowe grono polityków ma sprawić, że wyborcy zaufają partii rządzącej w trakcie nadchodzących elekcji. Nie da się ukryć, że kandydaci już teraz próbują jak najbardziej zaistnieć na polskich ulicach i utrwalić swój wizerunek w pamięci wybierających.

Ranczo, kim jest córka LucyKim jest córka aktorki grającej Lucy w "Ranczo"? Ogromne zaskoczenie, przebije Roksanę Węgiel?Czytaj dalej

Do nielegalnego posunięcia w kwestii rozwieszania plakatu posunęli się sztabowcy minister edukacji, którzy postanowili zalepić wizerunkiem polityk Prawa i Sprawiedliwości plakaty należące do komitetu mistrza olimpijskiego z Moskwy Władysława Kozakiewicza, który w tych elekcjach wystartuje z list Koalicji Obywatelskiej, czyli największego rywala obozu rządzącego, co według prawa jest swoistym niszczeniem własności komitetu wyborczego.

Kozakiewicz jest wściekły

Nie da się ukryć, że złość byłego tyczkarza jest wielka, o czym mogliśmy przekonać się, czytając specjalne oświadczenie polskiego sportowca, który wytknął polityk nieuczciwe zagranie wyborcze w postaci zaklejaniu wizerunków.

- Bardzo proszę Panią Zalewska o odrobinę kultury wyborczej ! Zaklejanie konkurentów jest nielegalne ! Wiem jedno ! Nie lubi Pani Nauczycieli !! A nim jestem Władysław Kozakiewicz - napisał kandydat Koalicji Obywatelskiej na swoim Twitterze.

Podobnego zdania co Kozakiewicz jest między innymi sieradzki sąd, który w 2017 roku, w bardzo podobnej sprawie stwierdził o nielegalności takiego zachowania.

- Przyjęcie stanowiska, że wzajemne naklejanie plakatów stanowi praktykę powszechną, akceptowaną i zgodną z prawem prowadziłoby wręcz do absurdu - pisano wtedy w uzasadnieniu postępowania.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

NowotwórObjawy, które wiele mówią o twoim zdrowiu. 10 nowotworów, które zaczynają się niewinnieCzytaj dalej

Źródło: Super Express

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News