anna
screen serial Czterdziestolatek
Karol Zaborowski - 28 Grudnia 2018

Była legendą kina PRL. Kulisy jej życia to pasmo dramatów

Anna Seniuk jest prawdziwą legendą jeżeli chodzi o polskie kino oraz teatr. Aktorka odniosła gigantyczny sukces jeżeli chodzi o karierę, jednak w życiu prywatnym praktycznie cały czas miała pod górkę.

Anna Seniuk znana jest z wielu wspaniałych ról w filmach oraz serialach, które stały się kultowe. Aktorka występuje również w teatrze, ale najbardziej znana jest ze swojej roli w serialu "Czterdziestolatek". Niestety, jak to często bywa w świecie show-biznesu, wielka kariera wiąże się z poważnymi problemami w sferze prywatnej. Chociaż wiele wskazuje, że nareszcie w jej życiu zza chmur wyjrzało słońce.

Anna Seniuk: tragiczna historia aktorki

Aktorka bez wątpienia nie może narzekać, jeżeli chodzi o to, jak potoczyła się jej kariera. Jednak człowiek nie samą pracą żyje, a Seniuk w innych segmentach swojego życia musiała zmagać się z gigantycznymi problemami. Jej życie prywatne pełne było wzlotów i upadków. Aktorka zaledwie raz wyszła za mąż, a jej wybrankiem okazał się Maciej Małecki, który jest znanym kompozytorem. Początkowo ich małżeństwo przebiegało wręcz wzorowo i widać było jak na dłoni, że nie widzą poza sobą świata. Niestety z biegiem czasu pojawiały się coraz to nowe frustracje i problemy. Jednym z nich był fakt, że Małecki był zazdrosny o sukcesy żony, ponieważ uważał, że zasługuje na bardziej spektakularną karierę, niż faktycznie miał. - Maciej czuł się w rodzinie pierwszym artystą, któremu przysługują szczególne prawa. Im większe sukcesy odnosiła żona, tym bardziej był niezadowolony z własnych osiągnięć. Uważał, że nie zrobił takiej kariery, na jaką zasługiwał. Swoje frustracje odreagowywał w domu - wyjawił informator gazety "Na żywo".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Magda GesslerMagda Gessler powinna być tym oburzona! Największe graficzne porażki gwiazd 2018Czytaj dalej

Porzucona w najtrudniejszym momencie

Doszło nawet do tego, że mężczyzna wyprowadził się z ich wspólnego domu i zamieszkał z zupełnie inną kobietą. Co gorsze, w tym czasie Seniuk zmagała się z rakiem piersi, który znacząco odbił się na niej. Jednak wygląda na to, że stara miłość nie rdzewieje, a napięta sytuacja pomiędzy byłymi już małżonkami uległa znaczącej poprawie. Miejmy nadzieję, że ich dawne problemy i niesnaski nie powrócą. - "Konstelacje Payna". Sztuka o małżeństwie… coś dla mnie, dla nas… ale nie mogłem się skupić, jak zwykle w teatrze, nie wierzę w teatr… Maciej Małecki spotkany od razu na progu, znany kompozytor, a kiedyś nasz sąsiad, mówi, że brakuje mu nas… mieszka teraz z dawną żoną, aktorką Anną Seniuk, są takie powroty po latach – pisze na swoim blogu ich wspólny znajomy, Tomasz Jastrun.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmarna tragedia znienawidzonej gwiazdy TVN. Straciła dziecko
  2. Magda Gessler cierpi na straszną przypadłość, która niszczy życie co drugiego człowieka
  3. Pola Raksa dziś zachwyca jak dawniej! Ma prawie 80 lat
  4. Joanna Kulig: siostra gwiazdy również jest aktorką! Są bardzo podobne
  5. Wstrząsające rozstanie wnuczki Millera. Jej narzeczony okazał się…
Anna PrzybylskaAnna Przybylska przed śmiercią. Wzruszające do łez relacje z ostatnich chwil jej życiaCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News