Ukochany Przybylskiej nie wytrzymał! Takich słów o rezygnacji Owsiaka jeszcze nie było

Ukochany Przybylskiej nie wytrzymał! Takich słów o rezygnacji Owsiaka jeszcze nie było

Anna Przybylska wspólnie ze swoim mężem zawsze kierowali się w życiu zasadami, które miały budować wiele dobra wokół nich. W obliczu wczorajszej rezygnacji Jurka Owsiaka, Jarosław Bieniuk nie mógł pozostać obojętny całej sytuacji. Tak dobitnych słów o rezygnacji byłego prezesa WOŚP jeszcze nie było.

Anna Przybylska zawsze popierała działalność Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jej najbliżsi również byli bardzo zaangażowani w coroczne zbiórki i pomoc najbardziej potrzebującym. Wielkim echem w rodzinie aktorki odbiła się rezygnacja Jerzego Owsiaka z pełnienia funkcji prezesa WOŚP. Jarosław Bieniuk postanowił podzielić się swoim wielkim przeżyciem, o którym wcześniej mało kto wiedział. Ma to związek oczywiście z działalnością Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tak poruszającego apelu nie wystosował jeszcze nikt.

Anna Przybylska byłaby dumna z męża. Jarosław Bieniuk apeluje do Jurka Owsiaka

Anna Przybylska pozostawiła po sobie trójkę ukochanych dzieci. Do tej pory nikt nie wiedział, że jej najstarszy syn przeżył pierwsze chwile po urodzeniu dzięki sprzętowi zakupionemu przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Mąż zmarłej aktorki podzielił się całą historią na swoim Instagramie. - PANIE JURKU! Mój starszy syn Szymon, urodził się z zapaleniem płuc. Zamiast do domu trafił na 2 tygodnie na Odział Intensywnej Opieki Noworodka w Klinice Neonatologii w Poznaniu. Ratowano mu życie w inkubatorze zakupionym przez WOŚP! Nigdy nie zapomnę, kiedy jako młodzi, przerażeni rodzice patrzyliśmy na małe serduszko przyklejone do boku aparatury, która ratowała życie naszemu dziecku - napisał w emocjonalnym wpisie. Jarosław Bieniuk opublikował nie tylko zdjęcie swojego małego synka w inkubatorze, ale także swojej ukochanej żony. Łącząc się z nią duchem, postanowił zaapelować do szefa WOŚP o pozostanie na stanowisku. - Obiecaliśmy sobie, że będziemy wspierać Pana i Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy do końca świata i jeden dzień dłużej. Dlatego przyłączam a właściwie to przyłączamy się razem z Anią do apelu aby się Pan nie poddawał! Jest Pan nam potrzebny! - dodał.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Instagramowi obserwatorzy przyłączyli się do tak wzruszającego apelu. Niektórzy postanowili nawet podzielić się swoimi wielkimi przeżyciami związanymi z WOŚP. - Dokładnie! Zawsze na zawsze #muremzaowsiakiem Moja córka jest wcześniakiem i też korzystała z aparatury, którą Pan Owsiak zapewnił szpitalowi. Gdyby nie ta aparatura to co było by z naszymi dziećmi? Bo w tej akcji chodziło o czyste dobro o łączenie się ponad podziałami o pomoc o najważniejsze istoty dzieci - skomentowała internautka. - Mój synek miał dokładnie taka sama historie, urodził się z wrodzonym zapaleniem płuc, gdyby nie specjalistyczny sprzęt na oddziale neonatologii w Świdnicy, który wspomagał jego oddychanie, zakupiony przez WOŚP dzięki wspaniałej inicjatywnej Jurka Owsiaka. Nie chce nawet myśleć co by się mogło stać... - dodała kolejna osoba. pikio.pl anna przybylska synek (1) instagram.com/p/BspVuh-HBYx/ pikio.pl anna przybylska (1) instagram.com/p/BspVuh-HBYx/ ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Generał w ostrych słowach o ochronie na gdańskim WOŚP. To bolesna prawda 
  2. Poruszające słowa Janiny Ochojskiej do Owsiaka. „Nie może tego zrobić” 
  3. Wiek Elżbiety Jaworowicz zadziwia. W czym tkwi sekret jej młodego wyglądu?
  4. Ile zarabia Maryla Rodowicz? Gwiazda inkasuje POTĘŻNE kwoty za koncerty
  5. Rząd PiS okłamał Polaków? Ustawa o przemocy domowej nie została wycofana 
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News