Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku Źródło: Instagram - Jarosław Bieniuk

Anna Przybylska odeszła kilka lat temu, a przez dłuższy czas ukazywały się wiadomości na temat jej byłego partnera, który nie był w stanie poradzić sobie ze śmiercią kobiety. Jarosław Bieniuk teraz wyszedł z aresztu i zdecydował się wydać oświadczenie w związku z przestępstwem, jakie mu się zarzuca.

Anna Przybylska zmarła w październiku 2014 roku. Był to wielki szok nie tylko dla całej jej rodziny, ale również dla polskiego show-biznesu. Nikt nie spodziewał się, że znana aktorka przegra walkę z chorobą tak szybko. W mediach pojawiły się wiadomości na temat problemów Jarosława Bieniuka i dzieci pary. Zwłaszcza mężczyzna nie był ponoć w stanie przez dłuższy czas poradzić sobie ze śmiercią partnerki.

Kilka dni temu pojawiły się przerażające wiadomości na temat gwałtu, jakiego miał dopuścić się Jarosław Bieniuk. Mężczyzna postanowił stawić się na policji, by dobrowolnie złożyć wyjaśnienia w tej sprawie. Musiało jednak dojść do zatrzymania, o którym w pewnym momencie stało się bardzo głośno. Były piłkarz zdecydował się na wydanie oświadczenia, w którym odpowie na wszelkie zarzuty.

Anna Przybylska była miłością jego życia. Teraz mężczyzna znów przeżywa koszmar

W mediach przez dłuższy czas pojawiały się wiadomości na temat złego stanu psychicznego Jarosława Bieniuka. Były reprezentant Polski w piłce nożnej nie potrafił poradzić sobie z tym, że nagle jego szczęśliwe życie zmieniło się w wielki koszmar w związku z odejściem osoby, którą kochał przez wiele lat. To właśnie dlatego informacje o rzekomym gwałcie, którego miał się dopuścić, mogły dziwić jeszcze bardziej.

Społeczeństwo podzieliło się. Znajomi byłego piłkarza twierdzili, że to niemożliwe, by mógł on dokonać tak strasznego czynu, że to nie pasuje do jego charakteru. Jego przyjaciele twierdzili, że Bieniuk był poświęcony sprawom rodzinnym i plotki o gwałcie są jedynie bezpodstawnymi oskarżeniami, które już wkrótce zostaną wyjaśnione.

Były partner Anny Przybylskiej opuścił już areszt i zdecydował się na wydanie oświadczenia, dzięki któremu uda mu się wyjaśnić przyczyny całego wydarzenia, a także wystosować własne stanowisko, bowiem póki co, nie zostało ono ujawnione.

Gdy Anna Przybylska zmarła, jego życie uległo zmianie

- W związku z nieprawdziwymi zarzutami formułowanymi w moim kierunku w ostatnich dniach, pragnę przekazać Państwu kilka słów wyjaśnienia. Informacje pojawiające się w mediach na temat rzekomo zarzucanych mi czynów są szokujące, zarówno dla Państwa, jak i dla mnie. Oskarżenia te są nieprawdziwe i formułowane wyłącznie w celu osiągnięcia korzyści materialnych - pisze Jarosław Bieniuk w swoim oświadczeniu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Pragnę podkreślić, że jestem niewinny, dlatego też niezwłocznie i dobrowolnie stawiłem się na posterunku policji. Od początku wyrażałem i w dalszym ciągu wyrażam swoją pełną gotowość do współpracy z wymiarem sprawiedliwości w celu jak najszybszego wyjaśnienia zaistniałej sytuacji - dodaje oskarżany o gwałt były piłkarz.

Później Bieniuk kieruje także apel do mediów.

- Niesłuszne oskarżenia formułowane pod moim adresem godzą bezpośrednio w moje dobre imię, jak i destrukcyjnie wpływają na dobro i kondycję psychiczną moich dzieci. Do zakończenia postępowania i finalnej decyzji sądu, zwracam się z prośbą do przedstawicieli mediów o wstrzymanie się od formułowania jednoznacznych ocen pod moim adresem oraz uszanowanie prawa członków mojej rodziny do prywatności w tym trudnym dla nas wszystkich okresie. Proszę także Państwa – przedstawicieli mediów o używanie mojego pełnego imienia i nazwiska w przygotowywanych artykułach medialnych – bo tak właśnie należy postępować wobec osób niewinnych - kończy Jarosław Bieniuk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Czy ona OSZALAŁA? Magda Gessler sprzedaje sałatkę jarzynową na Wielkanoc za 38 złotych! Nie uwierzycie, ile kosztują ogórki!
  2. Córka legendarnej polskiej aktorki zmarła TRAGICZNIE w wypadku. Była zjawiskowo PIĘKNA! Świat stał przed nią otworem
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. OKROPNE informacje o dzieciach najsłynniejszej pary świata

źródło: Super Express

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News