Tak mieszkała Anna Przybylska. Jej luksusowy apartament wystawiono na sprzedaż, wnętrza zwalają z nóg

Tak mieszkała Anna Przybylska. Jej luksusowy apartament wystawiono na sprzedaż, wnętrza zwalają z nóg Źródło: .

Anna Przybylska była piękną kobietą, która ceniła praktyczne i ładne rzeczy. Doskonale widać to w jej mieszkaniu. Przez kilka lat dzieliła je razem z mężem i dziećmi, a wystrój apartamentu robi oszałamiające wrażenie. Teraz luksusowe mieszkanie można kupić.

Anna Przybylska na zawsze zostanie zapamiętana przez polaków jako utalentowana aktorka i kobieta o niebywałej urodzie. Styl oraz dobry gust, jakim się cechowała, są doskonale widoczne w jej mieszkaniu. Wszystko zostało urządzone w bardzo eleganckim stylu. Teraz fani artystki mają szansę zamieszkać w jej apartamencie. Mąż gwiazdy postanowił sprzedać mieszkanie.

Anna Przybylska żyła w luksusie. Miała piękny apartament

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na kilka lat przed śmiercią aktorki kupili mieszkanie w dobrej dzielnicy Gdyni. Niegdyś cena za metr kwadratowy w tamtej okolicy wynosiła aż 21 tysięcy złotych. Stawka mogła być podyktowana zapierającym dech w piersiach widokiem z okien, w których widać morze, plażę oraz łódki. Patrząc na takie krajobrazy można zupełnie zapomnieć, że do wakacji zostało jeszcze trochę czasu.

Wystrój mieszkania z kolei jest utrzymany w jasnej tonacji, dominuje czysta biel. Mieszkanie jest pełne prostych mebli, które doskonale się do siebie dopasowują. Apartament jest pozbawiony bibelotów czy zbędnych ozdób, a całość jest urządzona dosyć surowo. Jedynie ciepłe oświetlenie zmienia chłodne, eleganckie pokoje w przytulne zakątki.

Największe wrażenie robią liczne obrazy i zdjęcia zawieszone na gładkich ścianach czy poustawiane na półkach. Obecnie jest wśród nich dużo zdjęć, na których widoczna jest Anna Przybylska. Miało tak być, aby dorastające dzieci czuły ciągłą obecność zmarłej mamy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jarosław Bieniuk chce sprzedać apartament Ani. Ma poważne powody

Widoczny luksus i dobra dzielnica nie satysfakcjonują męża aktorki. Mężczyzna czuje, ze nadeszła porę na zmianę otoczenia. Od momentu przedwczesnej śmierci aktorki nic się nie zmieniło w apartamencie.

- Żadna kobieta nie czuła się w tym miejscu komfortowo. Przepełnione portretami gwiazdy mieszkanie uniemożliwia mu ułożenie sobie życia na nowo - powiedział przyjaciel Jarosława Bieniuka w rozmowie z "Na żywo".

Dzieci podobno zareagowały z ogromnym entuzjazmem na wieść o przeprowadzce. Nie mogą się doczekać, aż będą miały własne podwórko.

- Dzieci podchwyciły jego pomysł. Szymon i Jaś cieszą się, że będą mieli podwórko, na którym mogliby grać w piłkę. Jeśli nie najdzie takiej nieruchomości, wtedy sam wybuduje dom marzeń, ale wszyscy będą musieli uzbroić się w cierpliwość - dodał jego przyjaciel.

(fot. Instagram/jaretpalmer)

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Szokujące, ale prawdziwe! Legendarny polski bohater narodowy był KOBIETĄ! Potwierdziły to wyniki badań
  2. Czy ona oszalała? Dorota Szelągowska powiedziała, co myśli o Świętach Wielkanocnych. Te słowa ROZWŚCIECZĄ miliony Polaków
  3. Wielki smutek. Tak wygląda grób Darii Trafankowskiej
  4. Wymyślono lepsze i tańsze sposoby na śliczne paznokcie. Hybryda przestaje rządzić?
  5. Przeżył tragiczną katastrofę samolotu. Nie żyje znany dziennikarz
  6. TVP podało smutne informacje. "Odszedł nasz mistrz"

Źródło: Wirtualna Polska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News