Tak Oliwia Bieniuk spędza święta! Pokazała wszystko, wygląda jak mama
Anna Maria Guziewska - 25 Grudnia 2018

Tak Oliwia Bieniuk spędza święta! Pokazała wszystko, wygląda jak mama

Anna Przybylska zmarła cztery lata temu, zostawiając po sobie pustkę. Święta muszą być wyjątkowo trudne dla rodziny aktorki. Jarek Bieniuk i dzieci musieli się pogodzić z kolejną samotną wigilią. Oliwia udostępniła wzruszający film, a na nim do złudzenia przypomina mamę.

Anna Przybylska odeszła po straszliwej walce z rakiem trzustki. Piękna aktorka pozostawiła po sobie trójkę dzieci i owdowiałego męża. Każde święta i urodziny zdają się być dla nich bardzo trudne. Mimo wszystko Oliwia udostępniła wideo, które pokazuje, w jaki sposób spędza święta z rodziną. Wygląda jak mama!

Jak Oliwia Bieniuk spędza święta? Dziewczyna wygląda jak Anna Przybylska

Na Instagramie Oliwii Bieniuk pojawiło się nagranie, które przedstawia, w jaki sposób spędza święta. Pokazała się w pięknej sukience, w której odsłoniła nogi. Można zauważyć, że jej sylwetka zdecydowanie przypomina figurę Ani Przybylskiej. Nagranie stało się już hitem Internetu, ponieważ dziewczynka z urokiem prezentowała się w różowej sukience. Na następnym nagraniu widać niemowlaka, który jest trzymany przez mężczyznę - prawdopodobnie Jarka Bieniuka. Nie wiadomo jednak, czy dziecko jest rodziną Oliwki. Świąteczny czas na pewno nastolatka spędziła z braćmi i tatą. Rodzina Bieniuk musi się zmierzyć z traumą po śmierci Ani. Okazuje się, że najważniejsze staje się wsparcie rodziny. Anna Przybylska wciąż jest wspominana w wywiadach przez aktorów, którzy z nią współpracowali. Jedna z najbliższych przyjaciółek aktorki, Kasia Bujakiewicz do dziś stara się spędzać czas z dziećmi Przybylskiej. Podobno gwiazda "Na dobre i na złe" obiecała to kobiecie przed śmiercią.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Oliwia BieniukOliwia Bieniuk nie ma łatwego życia. Odkryto wszystkie jej sekretyCzytaj dalej
Ania miała przed sobą rozpostarte drzwi do kariery. Poświęciła się jednak dzieciom i rodzinie. To one zawsze były dla niej najważniejsze. Wiele osób zauważa, jak bardzo podobna do mamy zdaje się Oliwia Bieniuk. Fani talentu Przybylskiej zauważają, że powinna rozpocząć karierę modelki bądź stanąć przed kamerami. Na razie nad takimi decyzjami czuwa jej tata - Jarosław Bieniuk. Z pewnością chciałby, aby Oliwka najpierw skończyła szkołę nim pojawi się w show biznesie. Już teraz nieprawdopodobnie przypomina mamę.Anna Przybylska Instagram/Oliwia Bieniuk  Anna Przybylska Instagram/Oliwia BieniukZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN została brutalnie zgwałcona. Nie żyje jej oprawca
  2. Wyrzucona z Polsatu gwiazda dolała oliwy do ognia. Po sieci krążą szokujące zdjęcia
  3. Gwiazda Przyjaciółek i Rodzinki.pl zdradziła wszystko! Będziecie w szoku
  4. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  5. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
 
skazaniZostali skazani na śmierć. Nie zgadniesz, o co poprosili na koniec!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News