Dopiero teraz poznaliśmy ostatnią wolę Anny Przybylskiej. Jarosława Bieniuka czeka piekielnie trudny test

Dopiero teraz poznaliśmy ostatnią wolę Anny Przybylskiej. Jarosława Bieniuka czeka piekielnie trudny test Źródło: Fot. YouTube / TVP VOD

Anna Przybylska odeszła od nas 5 października 2014 roku. Mimo iż wydawać by się mogło, że od tego wydarzenia minęła zaledwie chwila, to za dwa dni obchodzić będziemy już czwartą rocznicę śmierci aktorki. Temat ten jest jednak wciąż aktualny - w ostatnich dniach na jaw wyszła ostatnia wola Ani.

Anna Przybylska była uwielbiana przez tłumy. Miała w sobie coś, co przyciągało do niej ludzi. Nic więc dziwnego, że gdy zmarła na raka, cała Polska na chwilę wstrzymała oddech. Polały się łzy i pytania "dlaczego?". Teraz, gdy emocje już trochę opadły, opublikowana została jej ostatnia prośba. Jaką miała treść? Czego chciała aktorka?

Anna Przybylska prosi Jarosława Bieniuka

Większość kobiet drży na myśl o tym, że u boku ich mężczyzny mógłby pojawić się ktoś inny. Bez dwóch zdań - nie jest to łatwa sytuacja, zwłaszcza, jeśli komuś przyszłoby do głowy rozmyślać na temat swojej śmierci i przyszłość partnera po takim zdarzeniu. Anna Przybylska zdecydowała się jednak na odwagę i postawiła na pierwszym miejscu dobro swojego partnera oraz ich wspólnych dzieci. Osoba ze środowiska gwiazd udzieliła wywiadu dla "Rewii", w którym opowiedziała: - To było życzenie Ani. Pragnęła, żeby po jej śmierci znalazł sobie kogoś, z kim byłby szczęśliwy - wyznała tajemnicza znajoma Ani i Jarosława. Ania od samego początku wiele poświęcała dla dobra swojej rodziny. Gdy jej partner zaczął grać w jednym z tureckich klubów, podjęła ona decyzję o dwuletniej przerwie w karierze. Zabrała wtedy dzieci i razem z nimi wyjechała za mężem do Turcji. Nie każdego byłoby stać na rezygnację z własnej kariery, kiedy ta sięga szczytu popularności, a także na odważną przeprowadzkę do innego kraju.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Przykre słowa w stronę Jarosława Bieniuka

Znany piłkarz spełnił prośbę swojej ukochanej. Dla przypomnienia - po śmierci Ani związał się on z Martyną Gliwińską. Niestety, internauci oraz znajomi nie podzielali jego szczęścia. Komentowali, że nie minęło jeszcze odpowiednio dużo czasu od nieszczęśliwego zdarzenia i że jego związek jest... nie na miejscu. Para po pewnym czasie się rozstała. Aktualnie Jarosław Bieniuk nie jest z nikim związany. Skupia się teraz na wychowaniu trójki dzieci - Oliwii, Jasia i Szymona. Stara się być dla nich nie tylko dobrym ojcem, ale i w miarę możliwości zastąpić ukochaną mamę. Dużo angażuje się w społeczne akcje - wspomaga Gdyńskie hospicjum, a także został honorowym dawcą szpiku kostnego. Na spełnienie prośby Ani może przyjdzie jeszcze odpowiedni czas i miejsce.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Incydent w centrum będzie słono kosztował Annę Muchę? Mężczyzna żąda ogromnych pieniędzy
  2. Księżna Kate pali się ze wstydu! Obrzydliwy skandal, burza w Wielkiej Brytanii
  3. Zamachowska poucza Polaków. Wściekli internauci zmieszali ją z błotem
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News