Po latach ujawniono niesamowite zdjęcie! Anna Przybylska w objęciach króla disco polo

Po latach ujawniono niesamowite zdjęcie! Anna Przybylska w objęciach króla disco polo

Anna Przybylska potrafiła zaskakiwać zarówno swoich fanów, jak i osoby, z którymi na co dzień współpracowała. Choć od jej śmierci minęło już kilka lat, jej postać nadal intryguje i szokuje. Właśnie ujawniono niesamowite zdjęcie, o którego istnieniu nie wiedział prawie nikt. Aktorka tuli się na nim z legendą disco polo.

Anna Przybylska była aktorką, która w kilka minut potrafiła przekonać do siebie miliony widzów, a każde jej zachowanie i wypowiedź wzbudzały falę sympatii i uwielbienia. Mimo spektakularnego sukcesu i wielkiej popularności do samego końca pozostała wyjątkowo skromną i szczerą postacią, której uśmiech nie schodził z twarzy. Znana była również z tego, że kochała robić ludziom niespodzianki i zaskakiwać. Okazuje się, że nawet kilka lat po śmierci, fakty na jej temat wciąż dziwią fanów. Właśnie ujawniono niesamowite zdjęcie, do którego Anna Przybylska zapozowała w objęciach króla disco polo.

Niezwykłe zdjęcie Anny Przybylskiej i Zenka Martyniuka

Książka Zenka Martyniuka "Życie to są chwile" była jednym z hitów sprzedażowych w naszym kraju. Sięgnęły po nią tysiące Polaków, a sam autor w swojej publikacji zawarł wiele niesamowitych faktów ze swojego życia i kariery, o których nikt nie miał pojęcia  Największy zachwyt wzbudziło jednak jego wyznanie, że Anna Przybylska nie była mu obca - wiele lat temu mieli okazję razem pracować. Okazuje się, że zmarła aktorka na początku swojej kariery chciała sobie dorobić na planie teledysku króla disco polo, zatrudniła się więc tam jako makijażystka i stylistka. - Była popularna, ale przy tym wszystkim bardzo skromna i serdeczna. Piękna dziewczyna! Teraz żałuję, że nie zagrała w moim teledysku, a jedynie czesała modelki i pudrowała mi twarz, żebym się nie świecił w kadrze - wspomina muzyk. Do całej opowieści Martyniuk dołączył również wzruszające zdjęcie, na którym obejmuje młodą, jeszcze nieznaną w Polsce, Przybylską. Fotografię zobaczyć możecie poniżej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jaka była Anna Przybylska, zanim została sławna?

W dalszej części Zenek Martyniuk zdecydował się rozwinąć temat pracy z Anią na planie, gdzie dała się poznać jako osoba bardzo zaangażowana i sumienna. Zgodnie z jego słowami, podczas pracy zginęły buty sprowadzone specjalnie na nagranie z Ameryki. To właśnie Anna Przybylska najbardziej przejęła się sytuacją i próbowała sprawę wyjaśnić. - Ania bardzo przejęła się zaistniałą sytuacją i zaangażowała się w poszukiwanie zastępczego obuwia. Wsiedliśmy w samochód i pojechaliśmy szukać nowych. Udało się znaleźć całkiem podobne - możemy przeczytać. Chwile te były szczególne dla młodej aktorki również z innego powodu - to właśnie wtedy zadzwonił do niej Bogusław Linda z ofertą, która miała odmienić jej życie. Legendarny aktor zaproponował jej rolę w filmie "Sezon na leszcza", który już niedługo miał być prawdziwą trampoliną dla jej kariery i sławy. Anna Przybylska pikio.pl Materiały prasowe ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL: 
  1. Co się stało z Ewą Farną? Gwiazda niknie w oczach!
  2. Ile ma lat Omenaa Mensah? Zemdlejecie z niedowierzania! 
  3. Będzie bójka! Ewelina Lisowska zdecydowała się na coś, o czym będzie mówić cała Polska
  4. Koniec odpoczynku. Anna Mucha poinformowała o smutnych zmianach
  5. Nawet fanów Sławomira to obrzydziło! Kompromitujące zdjęcie w sieci
 
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News