Anna Przybylska: Czemu nie żyje? Smutny los kochanej przez miliony
Mikołaj Pilecki - 25 Listopada 2018

Anna Przybylska: Czemu nie żyje? Smutny los kochanej przez miliony

Anna Przybylska czemu nie żyje? Słynna gwiazda polskiego filmu i telewizji zmarła w strasznych okolicznościach już cztery lata temu. Odejście kochanej przez miliony aktorki na zawsze zmieniło nasz rodzimy show-biznes.

Anna Przybylska: czemu nie żyje i co sprawiło, że odeszła w tak dramatycznych okolicznościach? Gwiazda rozpoczęła karierę jako modelka i szybko zauważyli ją producenci filmowi. Jej aktorskim debiutem była rola w filmie Radosława Piwowarskiego pt. "Ciemna strona wenus". Przybylska wystąpiła w nim w roli "Suczki". Produkcja nie zdobyła wielkiego rozgłosu. Pomogła jednak Przybylskiej w rozkręceniu kariery i dostaniu następnych ról. Ogromną rolę w życiu zawodowym artystki była jej ponadprzeciętna uroda. Gwiazda mogła dzięki niej stawać się twarzą marek kosmetycznych, z którymi chętnie współpracowała.

Anna Przybylska czemu nie żyje

Wiadomość o śmierci uwielbianej przez miliony gwiazdy była prawdziwym wstrząsem dla jej fanów, współpracowników i rodziny. Zgon nastąpił w czasie, w którym wydawało się już, że leczenie zmierza w odpowiednim kierunku. Niestety nawroty raka trzustki, na którego cierpiała, okazały się zabójcze. Przez ostatnie tygodnie życia Przybylska nie udzielała się już publicznie i wyraźnie podupadła na zdrowiu.

Anna Przybylska choroba genetyczna

W Polsce pozytywną diagnozę raka trzustki słyszy rocznie 5 tys. osób. Choroba często, tak jak w przypadku Przybylskiej, jest warunkowana genetycznie. Nowotwór, na który cierpiała, znajduje się w pierwszej dziesiątce najczęściej diagnozowanych nowotworów. Liczba osób, które co roku umierają z jego powodu w Europie, niebezpiecznie zbliża się do 100 tys. W samym 2014 roku na Starym Kontynencie zmarło aż 82 300 w porównaniu 75 439 pięć lat wcześniej. Na raka zmarł również ojciec Anny Przybylskiej, Bogdan. Przyszła gwiazda miała wówczas jedynie 16 lat.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Bartosz G. Barwy szczęścia Featured-min"Barwy szczęścia". Polacy pokochali go w serialu, teraz grozi mu więzienie...Czytaj dalej

Anna Przybylska w hospicjum

Pomimo zaawansowanego stadium choroby, którą jest niezwykle trudno wykryć, Anna Przybylska nigdy nie została oddana do hospicjum. Faktem jest jednak, że leżała na łóżku wypożyczonym z jednego z nich. - A można się do tego przygotować? Matka może się przygotować na śmierć córki? Wciąż nie jestem na to gotowa. Żaden rodzic nie powinien chować swojego dziecka. Nawet dziś, kiedy jestem w domu Ani, zawsze siadam tyłem do miejsca, w którym stało jej łóżko wypożyczone z hospicjum. Kiedyś się z tym uporam, ale jeszcze nie teraz - powiedziała w rozmowie z mediami mama aktorki.

Anna Przybylska rak. Anna Przybylska czemu nie żyje

Rak Anny Przybylskiej był wyjątkowo złośliwy, a jego przebieg choroby bardzo drastyczny. W jednym z wywiadów lekarz, który ją leczył, wyznał, że był zadziwiony, gdy dowiedział się o jej przypadku. - Gdy poznałem Anię Przybylską, była dość zdrową osobą. Miała rozpoznanie łagodnego guza w trzustce i nikt się nie spodziewał, że u tak młodej dziewczyny może dojść do sytuacji, że ten nowotwór będzie złośliwy. Myśmy wszyscy myśleli, że to jest niemożliwe [...] Nie da się tak łatwo rozpoznać czegoś, co jest ukryte przed naszymi oczami - powiedział dr hab. Dariusz Zadrożny z Centrum Onkologii w Gdańsku.

Anna Przybylska nie żyje TVN

Śmierć gwiazdy była wielkim szokiem dla wszystkich ludzi show-biznesu. Także tych, którzy nie znali jej osobiście. Błyskawiczny przebieg choroby, przez długi czas rozwijającej się niezauważenie, nagłe wyniszczenie i wielkie cierpienia, których doświadczyła, były tematem wielu programów i publikacji medialnych. Wywiady z Przybylską publikowała między innymi stacja TVN, która uczciła także jej pamięć w programie "DD TVN" m.in. w rocznicę odejścia. Temat jej śmierci interesuje Polaków do dziś, szczególnie że wiele osób nadal nie wie, na co zmarła jedna z największych gwiazd swojego czasu, która z pewnością przewyższałaby dziś popularnością niejedną celebrytkę.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandal! Władza robi NALOT na ludzi TVN, ABW w akcji
  2. Po tylu latach Polsat MAKSYMALNIE rozbił bank! Wraca hit wszech czasów
  3. To koniec! Najbardziej wpływowa postać show-biznesu postanowiła zniszczyć Rozenek
  4. Zdrada męża. Wiemy JAK SPRAWDZIĆ i co robić dalej PO ZDRADZIE
  5. Kryzys w związku. 10 sygnałów, że to już się NIE UDA
ZAMIANA
Kinga Rusin i Małgorzata Rozenek - Majdan10 najgłośniejszych wojen polskich gwiazd [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News