Odbiera mowę. Siostra Godlewska ujawnia kulisy swojej znajomości z ojcem dzieci Anny Przybylskiej

Odbiera mowę. Siostra Godlewska ujawnia kulisy swojej znajomości z ojcem dzieci Anny Przybylskiej Źródło: Instagram/Esmeralda Godlewska

Anna Przybylska byłaby załamana widzącą, jakie oskarżenia padły w ostatnim czasie w stronę jej ukochanego. Wiele gwiazd staje murem ze Bieniukiem, nie wierząc w ani jedno słowo domniemanej ofiary. Ku zaskoczeniu wszystkich, głos w tej sprawie zabrała jedna z sióstr Godlewskich. Takiej wypowiedzi nikt się nie spodziewał.

Anna Przybylska przez wiele lat walczyła z pomówieniami mediów, otwarcie stając w obronie gwiazd. Jej działania są wspominane dzisiaj w wyjątkowy sposób. Choć Bieniuk nie ma przy sobie ukochanej, może liczyć na wsparcie swoich przyjaciół. Zupełnie nieoczekiwanie jedna z sióstr Godlewskich, postanowiła wypowiedzieć się w całej sprawie. Z jej strony padły naprawdę zaskakujące słowa. 

Anna Przybylska walczyła z pomówieniami

Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Jarosław Bieniuk został oskarżony o dopuszczenie się przestępstwa na tle seksualnym. Takie wieści były szokiem nie tylko dla rodziny mężczyzny, ale i dla wszystkich internautów. Zapewne w tych trudnych chwilach jeszcze bardziej brakowało mu ukochanej partnerki, która zawsze go wspierała i w niego wierzyła. Niestety aktorki nie ma dziś już z nami i nie może fizycznie poprzeć ojca swoich dzieci. 

Na całe szczęście Bieniuk oprócz rodziny, ma całą rzeszę przyjaciół, którzy stoją za nim murem. Już kilkanaście godzin po drastycznych doniesieniach w sprawie domniemanego gwałtu, wiele gwiazd zaczęło upubliczniać w mediach społecznościowych wpisy, w których zaciekle bronili mężczyzny. Ku zaskoczeniu wszystkich internautów, jedna z bardziej kontrowersyjnych w ostatnim czasie gwiazd, postanowiła również zabrać głos w sprawie, przybliżając tym samym nieco swoje relacje z oskarżonym.  

Siostra Godlewska zabrała głos w sprawie 

Zaledwie kilkanaście godzin temu, Esmeralda Godlewska zdecydowała się na swoim Instagramie opublikować dość długi wpis w sprawie oskarżeń pod adresem Jarosława Bieniuka. Kontrowersyjna gwiazda jednoznacznie stanęła w obronie mężczyzny, opisując go w samych superlatywach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Poznałam Jarosława Bieniuka parę lat temu. Jest miłym, kulturalnym, mężczyzną, przeżył okrutne chwile w momencie odejścia jego miłości życia, po części starałam się mu pomoc psychicznie ... miał chwile załamania - nikt z nas nie jest super bohaterem. Przepięknej i cudownej aktorki Ani Przybylskiej. Zarzuty wobec niego są niezwykle przemyślane przez rzekomą "ofiarę” oraz jej współpracowników, aby zniszczyć jego wizerunek i powiększyć stan swojego konta - napisała Godlewska na Instagramie.

Później postanowiła opisać swoje zdanie na temat samego oskarżenia.

- Dość oczerniania, niewinnego człowieka, na którym pewna ,,dama” kurewsta-tzn. Królestwa ). Znana na cale pomorze ...Chce pogrążyć tego mężczyznę ! Stop! Sylwia Sz. do więzienia za sutenerstwo i wyimaginowane zdarzenia w twojej głowie, to nie może zostać bez ukarana tej kobiety, która nawet niepełnoletnie, nieświadome dziewczyny z Np. Ukrainy zmusza do seksu. Wybitnie... bezczelnie.. - dodała Godlewska.

Gwiazda muzyki disco polo postanowiła dołączyć do opisu również zdjęcie Jarosława Bieniuka. Fani nie kryli entuzjastycznych komentarzy, wspierając tym samym sportowca w trudnych momentach.

 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat w domu Wałęsów! Danuta Wałęsa zdradziła całą PRAWDĘ o Lechu. Polacy będą WŚCIEKLI!
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Fani nie mogą uwierzyć, że wrzuciła TO do internetu 
  3. Oficjalne: Tysiące emerytów nie dostanie "trzynastki"! Chodzi o ludzi, którzy spełniają jeden warunek
  4. Cały świat czeka na poród Meghan Markle. Wróżka miała wizję, która wmurowała Brytyjczyków
  5. Nie żyje najgorszy zwyrodnialec naszych czasów. Kanibal-pedofil z 12-latką smażył ludzi na patelni
  6. Przerażające kulisy rozwodu księżnej Diany. Przed wypadkiem próbowała popełnić samobójstwo
     

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News