Dziś przypada rocznica urodzin Anny Przybylskiej. Jej bliska przyjaciółka udostępniła nieznane zdjęcie ściskające za serce

Dziś przypada rocznica urodzin Anny Przybylskiej. Jej bliska przyjaciółka udostępniła nieznane zdjęcie ściskające za serce Źródło: youtube

Anna Przybylska obchodziłaby dzisiaj 41. urodziny. Z tej okazji bliska przyjaciółka gwiazdy opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowo wzruszające zdjęcie, które chwyta wszystkich za serca.

Anna Przybylska odeszła już pięć lat temu w październiku. Do dziś niewiele osób jest w stanie pogodzić się z nagłą śmiercią przepięknej, polskiej aktorki. Gdyby dzisiaj żyła, obchodziłaby 41. urodziny. Z tej okazji jej bliska przyjaciółka pokazała nieznane dotąd zdjęcie gwiazdy. 

Gwiazda, której brakuje najbardziej - Anna Przybylska

Rak trzustki spowodował, że Anna Przybylska zmarła pięć lat temu, będąc jedną z najpiękniejszych gwiazd polskiego ekranu. Chociaż więcej czasu spędzała w rodzinnym gronie, to wielu Polaków ciepło wspomina jej występy zarówno w telewizji, jak i na ekranach kin. 

Anna Przybylska na nieznanej fotografii

- Ania była osobą kochającą życie, kochającą wszystkich ludzi. Była przede wszystkim bardzo dobrym człowiekiem, co myślę, że jej fani, przez okres całej kariery, przez te 18 lat czuli, dlatego była jedną z najbardziej lubianych Polek. Szczerze powiem, że ciężko będzie i chyba nie ma takiej osoby, która ją zastąpi - mówiła o niej Małgorzata Rudowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Małgorzata Rudowska była menadżerką, a prywatnie bardzo bliską przyjaciółką zmarłej aktorki. To właśnie Rudowska przekazała wszystkim tragiczne wiadomości o śmierci Anny, a dziś z okazji urodzin aktorki opublikowała nieznane nikomu wcześniej zdjęcie. 

Na fotografii Anna Przybylska siedzi razem z Małgorzatą Rudowską, obie kobiety przytulone są do siebie i znajdują się przy wspólnym stole. Anna Przybylska w chwili robienia zdjęcia musiała coś mówić, bo jej usta są otwarte. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
2. Nagła śmierć w święta w rodzinie królewskiej. Miał zaledwie 47 lat

Zdjęcie zamieszczone w sieci przypomniało internautom sylwetkę Przybylskiej. Pod opublikowaną fotografią znalazło się wiele komentarzy osób, które w dniu urodzin ciepło wspominają zmarłą gwiazdę. 

źródło: instargram

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragedia tuż przed świętami. „Umarła po 10 dniach walki. Jej dzieci w wieku 7- i 2-lat spędzą święta bez mamy
  2. Nie żyje znakomity polski dziennikarz sportowy. Pracował przez niemal 30 lat
  3. Świąteczne wiadomości o Marcie Kaczyńskiej podburzyły wielu Polaków. Zwrócili uwagę na jeden, bardzo ważny szczegół
  4. Najsmutniejsze święta w rodzinie Królikowskich. Żona aktora nie przestaje walczyć, ostatnie pół roku było dla niej koszmarem
  5. Świąteczna tragedia. Mama patrzyła, jak umierają jej małe dzieci i mąż

źródło: jastrząbpost

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News