W sieci pojawił się porażający film siostry Anny Przybylskiej. Sytuacja wygląda okrutnie

W sieci pojawił się porażający film siostry Anny Przybylskiej. Sytuacja wygląda okrutnie Źródło: Facebook/aniblond/Instagram/agulka2002

Anna Przybylska była powszechnie znaną postacią, wielokrotnie mieliśmy okazję oglądać ją na wielkim ekranie, w sesjach zdjęciowych i reklamach. Niewiele osób kojarzy jednak siostrę Anny - Agnieszkę, która raczej stroni od mediowego zamieszania. Właśnie postanowiła przerwać milczenie i opublikowała szokujące nagranie.

Anna Przybylska była młodszą siostrą Agnieszki Kudery - kobieta praktycznie nie pojawia się w charakterze osoby publicznej. Po śmierci siostry udzieliła zaledwie kilku wywiadów. Obecnie postanowiła jednak zabrać głos w bardzo ważnej dla siebie sprawie. Na swoim koncie na Instagramie opublikowała porażający filmik, który ujawnia okrutną prawdę. 

Anna Przybylska była młodszą siostrą Agnieszki Kudery, która właśnie opublikowała szokujące nagranie

Siostra Anny Przybylskiej, Agnieszka Kudera, zwróciła uwagę na bardzo poważny problem polskiego społeczeństwa. W związku z tym uznała, że nie może dłużej milczeć i zabrała głos. Kobieta opublikowała na swoim Instagramie szokujący filmik,  obok którego nie da się przejść obojętnie. Kudera uznała, że musi uświadomić ludzi o pewnej bardzo ważnej rzeczy.

Zarówno cała Polska, jak i świat walczy z pandemią koronawirusa. Każdego dnia dowiadujemy się o wielu kolejnych przypadkach zachorowań. W Polsce w tej chwili odnotowano ponad 32 tysiące zakażeń, z czego 1680 to osoby zmarłe. Liczby budzą przerażenie, jednak niestety tylko wśród części społeczeństwa. Siostra Przybylskiej zauważyła ogromne bagatelizowanie ostrzeżeń i środków ostrożności. Postanowiła więc opublikować filmik, który ma dać ludziom do myślenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji bądź zwyczajnie bagatelizuje zagrożenie, w jakim znalazł się cały świat. Obywatele zapominają o grożącym niebezpieczeństwie. W dodatku łagodzenie obostrzeń doprowadziło do tego, że wiele osób zachowuje się tak jakby epidemia ich nie dotyczyła.

- Tak… po obserwacji totalnego rozluźnienia na ulicach przypominam, że COVID nadal jest z nami. Dowód w załączeniu! - napisała pod filmikiem. Agnieszka na co dzień ma kontakt z pacjentami zakażonymi koronawirusem. Postanowiła więc umieścić na Instagramie film ze szpitala, na którym można zaobserwować, jak ogromne zmiany zachodzą w płucach zakażonej osoby.

Dzisiaj grzeje: 1. Polacy z zapartym tchem czekali na oficjalne potwierdzenie. Łukasz Szumowski nie pozostawił wątpliwości

2. Najwyższy stopień zagrożenia na południu Polski. Będzie bardzo niebezpiecznie

Choroba doprowadza do zwapnienia organu, co niestety jest zmianą nieodwracalną. Filmik jest szokujący, nie da się przejść obok niego obojętnie. Kobieta ma nadzieję, że może to skłoni ludzi do tego, by przestrzegali zasad rekomendowanych przez sanepid i Światową Organizację Zdrowia. Nie zapominajmy o zagrożeniu, jakie na nas czyha, zanim będzie za późno.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zaczęło się, niebywała awantura w Biedronce. Wściekli klienci zaczęli się kłócić o restrykcję z kierownikiem, działo się niewyobrażalne
  2. Lewandowscy kupili córkom wózki. Nie do wiary, ile kosztują, za tyle można kupić samochód (FOTO)
  3. Córka Eleni zmarła 26 lat temu. Dziś widok jej grobu dla wielu jest przytłaczający
  4. Władze potwierdziły, częściowa kwarantanna wraca w trybie natychmiastowym. Wiadomość najwyższej wagi z sąsiadującego z Polską kraju
  5. Niemal wszyscy Polacy masowo piją ją codziennie. Mało kto wie, że jest trucizną, która dewastuje nasz organizm
  6. Ministerstwo Zdrowia bije na alarm. Pilny komunikat do wszystkich polskich mężczyzn

Źródło: Jastrzab Post

  

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News