Siostra Anny Przybylskiej opublikowała straszne zdjęcie. Nieodwracalne, budzi grozę

Siostra Anny Przybylskiej opublikowała straszne zdjęcie. Nieodwracalne, budzi grozę Źródło: Facebook Anna Przybylska

Anna Przybylska odeszła przed sześcioma laty. Tragiczna choroba oraz przedwczesna śmierć, która wiązała się z osieroceniem trójki małych dzieci, wywołała rozpacz wśród wszystkich Polaków. Nikt nie spodziewał się tego, że nowotwór trzustki tak szybko pokona młodą kobietę. Niestety, stało się najgorsze. Od tamtej pory Anna Przybylska wciąż żyje we wspomnieniach rodaków.

Anna Przybylska była piękną kobietą i niezwykle utalentowaną aktorką. Jej śmierć stała się ogromną tragedią dla bliskich i fanów. Rodzina artystki robi wszystko, by świat nie zapomniał o przedwcześnie zmarłej gwiazdy. Od kilku lat niezmiennie celebruje jej pamięć. Owocem ich pracy jest książka autorstwa Grzegorza Kubickiego i Macieja Drzewickiego pt. "Ania". Bliscy Anny Przybylskiej dbają o to, żeby uwaga fanów skupiała się wokół aktorki, unikając tym samym szumu medialnego. Tym razem siostra gwiazdy postanowiła zrobić wyjątek. Tematem jej wypowiedzi jest bezpieczeństwo wszystkich Polaków.

Anna Przybylska: Siostra aktorki ostrzega przed niebezpieczeństwem

Siostra zmarłej aktorki, Agnieszka Kubera, pracuje w gabinecie tomografii komputerowej w Uniwersyteckim Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej w Gdyni. Z uwagi na to, że jest specjalistką w tej dziedzinie, postanowiła podzielić się z internautami przerażającym widokiem. Kobieta nie mogła dłużej patrzeć obojętnie na to, jak rodacy lekceważą niebezpieczeństwo związane z panującą pandemią koronawirusa. Nie brakuje osób, które nie przestrzegają zaleceń rygoru sanitarnego, narażając tym samym siebie i innych na zarażenie niebezpiecznym patogenem. Odpowiedzią Agnieszki Kubery jest post, którego nie można bagatelizować. Na filmie opublikowanym przez kobietę można zobaczyć zdjęcie tomograficzne osoby chorej na COVID-19. Siostra Anny Przybylskiej ostrzegła, że zmiany, które zachodzą w płucach podczas choroby, mogą być nieodwracalne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Na filmie, który pojawił się w jej mediach społecznościowych, widoczne są organy objęte stanem chorobowym. Zdrowe, ciemne miejsca są wyraźnie zdominowane przez białe, które oznaczają nieprawidłowości. W wyniku zarażenia wirusem SARS-CoV-2 dochodzi do uszkodzenia komórek nabłonka i pęcherzyków płucnych, które odpowiadają za dostarczanie krwi do płuc i usuwanie dwutlenku węgla. Jeśli proces ten nie zostanie w porę zatrzymany, może dojść do niewydolności oddechowej, która owocuje koniecznością leczenia za pomocą respiratora.

Dzisiaj grzeje: 1. Właśnie podjęto decyzję ws. zakazów w Polsce. Sporo się zmieni

2. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich Polaków

- Niezależnie od [...] wyborów 2020, po obserwacji totalnego rozluźnienia na ulicach, przypominam że COVID nadal jest z nami. Dowód w załączeniu! - napisała Agnieszka Kubera pod opublikowanym postem.

W przypadku zarażenia koronawirusem istnieje duże ryzyko dramatycznych powikłań. Często ma miejsce zjawisko zwane zwapnieniem organu. Zmiany w płucach mogą spowodować unieczynnienie części tkanki i wyłączenie jej z procesu wymiany gazowej. Oznacza to, że układ oddechowy nigdy nie będzie działał tak sprawnie, jak przed chorobą. Lekarz nie jest w stanie zlecić w takim przypadku żadnej terapii. Jedynym działaniem, jakie może być podjęte, jest skierowanie pacjenta na regularne badania radiologiczne. Zdecydowanie jest to powikłanie, które motywuje do założenia maseczki, regularnego mycia rąk i dbanie o zdrowie własne oraz samopoczucie osób przebywających w naszym otoczeniu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Była prezes polskiego klubu odpoczywa na wakacjach. Odważne zdjęcia w bikini podbiły serca kibiców (FOTO)
  2. Julia Wieniawa jest chora. Niestety nie może już jeść z bardzo ważnych powodów wielu produktów
  3. Smutne, jak Jolanta Kwaśniewska została potraktowana. Do sieci wyciekło kompromitujące nagranie
  4. Ministerstwo wdało oficjalne oświadczenie. Chodzi o powrót dzieci do szkół we wrześniu
  5. Magda Narożna niespodziewanie przekazała radosną nowinę. Fani ślą gratulacje
  6. Trwa jedna z najważniejszych chwil w życiu Andrzeja Dudy. Nie mógł być szczęśliwszy

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News