Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki

Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki Źródło: TVP

Anna Przybylska odeszła od nas w 2014 roku, a wiadomość o jej śmierci bardzo zasmuciła Polaków. Wiemy, jak wyglądało jej pożegnanie z dziećmi. Ostatnie chwile znanej aktorki wyciskają łzy z oczu.

Anna Przybylska zmarła niemal pięć lat temu, jednak pamięć o niej wciąż jest żywa. Polacy wspominają najlepsze filmy z udziałem aktorki, która cieszyła się wielką popularnością przez wiele lat. Niektórzy uważali ją za jedną z najwybitniejszych aktorek w pierwszej dekadzie XXI wieku. Wciąż ukazują się wiadomości dotyczące jej życia i choroby.

W ostatnich dniach poznaliśmy informacje na temat ostatnich dni gwiazdy kina i telewizji. Anna Przybylska zdawała sobie sprawę ze swojego stanu, lecz do ostatnich godzin życia nie dawała po sobie znać, że bardzo cierpi. Dowiedzieliśmy się między innymi, jak wyglądało jej pożegnanie z dziećmi. Nie da się ukryć, że były to wyjątkowo wzruszające chwile, ściskające za serce.

Anna Przybylska pożegnała się z dziećmi

Anna Przybylska od lat wiedziała, że cierpi na chorobę nowotworową. Długo starała się walczyć ze straszną przypadłością, jednak ostatecznie rak okazał się być silniejszy. Znana aktorka zmarła 5 października 2014 roku. Tysiące osób pogrążyły się w żałobie, a szczególnie cierpiała rodzina gwiazdy polskiego kina. Jarosław Bieniuk musiał zrobić wszystko, by się nie załamać i wspierać swoje dzieci.

W Internecie pojawiły się wiadomości na temat pożegnania aktorki ze swoimi dziećmi. Oliwia Bieniuk i jej bracia byli wówczas znacznie młodsi i mogli nie zdawać sobie sprawy z tego, że jest to ich ostatnie spotkanie z matką. Widzieli się ostatni raz w szpitalu i była to szczególnie wzruszająca chwila. Córka aktorki do dziś wspomina, że bardzo tęskni za mamą i dobrze pamięta spotkanie.

Anna Przybylska zmarła pięć lat temu

- Gdy zobaczysz, że coś się dzieje nie tak, że mówią o mnie źle albo krzywdzą dzieci, krzycz! - miała powiedzieć Anna Przybylska do swojej bliskiej przyjaciółki, która pozostawała w bliskich relacjach z Bieniukiem i jego dziećmi.

Dzisiaj grzeje: 1. Katastrofa lotnicza, 2 osoby nie żyją. Samolot zderzył się z domem za granicą
2. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Przybylska ponadto prosiła swojego partnera, by ten zawsze dbał o dzieci i zapewnił im dobrą przyszłość. Po spotkaniu z mamą najmłodsi trafili do rodziców Bieniuka, podczas gdy mężczyzna musiał zajmować się wszystkimi formalnościami związanymi z pogrzebem, który miał odbyć się już niebawem. Sama aktorka zdawała sobie sprawę z tego, że niebawem umrze.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Najbardziej TOKSYCZNE połączenia znaków zodiaku! Te pary NIGDY nie będą ze sobą szczęśliwe
  2. Księżna jest śmiertelnie chora! Królewski lekarz ogłosił, że zostało jej tylko kilka lat życia
  3. Tak wyglądało ostatnie pożegnanie Anny Przybylskiej z dziećmi. Mamy serca rozbite na kawałeczki
  4. Koszmarny wypadek na Mazurach. Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim ofiarą
  5. Kim jest Piotr Woźniak-Starak, mąż Agnieszki Woźniak-Starak? Media donoszą o jego wypadku 

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News