Anna Przybylska osierociła córkę
Instagram oliwia.bieniuk
Irmina Jach - 16 Września 2020

Córka Anny Przybylskiej pierwszy raz wspomina dzień śmierci mamy. Nikt nie miał pojęcia, łzy same napływają do oczu

Anna Przybylska była mamą trójki dzieci. Kiedy odeszła, jej pociechy były jeszcze bardzo małe. Jarosław Bieniuk dbał o to, by wychowywały się z dala od show-biznesu. Córka pary, Oliwia, od wielu lat chciała iść w ślady mamy. Teraz, tuż przed osiemnastymi urodzinami, szturmem wkroczyła na scenę. Ostatnio zagrała w dwóch produkcjach filmowych i udzieliła pierwszego, wzruszającego wywiadu.

Anna Przybylska odeszła blisko sześć lat temu, przegrywając walkę z nowotworem trzustki. Mimo upływu lat, pozostaje żywa w pamięci fanów. Wszyscy wspominają ją z ogromną nostalgią i wzruszeniem. Fani byli zachwyceni, kiedy okazało się, że piękna córka aktorki zamierza iść w jej ślady. Ostatnio Oliwia Bieniuk udzieliła pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o najtragiczniejszych wydarzeniach w swoim życiu.

Tomasz Komenda po raz kolejny usłyszał wiele gorzkich słówDzieje się najgorsze. Chodzi o Tomka Komendę, nagle koszmar powróciłCzytaj dalej

Anna Przybylska we wspomnieniach swojej córki

Oliwia Bieniuk wyznała dziennikarzom "Viva!", że przedwczesna śmierć matki wywarła ogromny wpływ na jej życie. Przez to, że została pozbawiona oparcia jednej z najważniejszych osób, zamknęła się w sobie, co spowodowało, że - jak stwierdziła - rozwijała się emocjonalnie nieco wolniej niż rówieśnicy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktorka mimo upływu lat nadal zachwyca swoim wyglądemPamiętacie Dr Quinn? Aktorka ma już 69 lat, ciężko uwierzyć jak wyglądaCzytaj dalej

- Chociaż miałam przy sobie bliskich ludzi: ojca, babcię, braci... Ale kończyłam wtedy szóstą klasę i miałam iść do gimnazjum, a nie czułam się jeszcze całkiem gotowa - zwierzyła się Oliwia Bieniuk.

Córka zmarłej aktorki i piłkarza postanowiła wrócić do tragicznego dnia, w którym spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Anna Przybylska, czując, że jej życie dobiega kresu, poprosiła bliskich o zaopiekowanie się pociechami. Oliwia miała wtedy niespełna dwanaście lat, Szymon - osiem, a Jan zaledwie dwa latka. Artystka uważała, że są zdecydowanie zbyt małe, by być naocznymi świadkami takiej traumy. Niestety, mimo to ten dzień nie był prosty, szczególnie dla córki gwiazdy. Nastolatka przyznała, że spodziewała się tego, co się stanie.

- Nigdy nie zapomnę dnia śmierci mamy. Byliśmy wtedy u babci Lidzi, mamy mojego taty. Spodziewałam się tego, co się stanie. Tamtego dnia nie odbierałam telefonu, bo nie chciałam usłyszeć tej wiadomości. W końcu przyszedł tata z towarzyszącym mu psychologiem, który miał mu pomóc w przekazaniu tej informacji dzieciom - wspominała siedemnastolatka.

Dzisiaj grzeje:

1. Już wiemy, co dalej ze ślubami i weselami. Zapadła decyzja potwierdzona przez Kościół

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Polacy powinni się już przygotować. Meteorolodzy nie mają wątpliwości, chodzi o najbliższą zimę

Anna Przybylska słynęła ze swojego zaangażowania w prowadzenie domu i wychowywanie wszystkich. Robiła wszystko, by jej dzieci wyrosły na rozsądnych i inteligentnych dorosłych. Do końca życia chroniła je także przed negatywnymi zjawiskami, z którymi wiąże się świat show-biznesu. Szczególną walkę toczyła z paparazzi, którzy nieustanie koczowali pod jej domem rodzinnym, chcąc zdobyć informacje o jej stanie zdrowia. Młoda celebrytka przyznała, że lekcja, którą odebrała od matki, była bezcenna.

- Zawsze powtarzała, że mam być mądra i rozsądna. I żebym nie ulegała porywom chwili i nie podejmowała pochopnie decyzji. Tak zresztą cały czas mnie wychowywała (...). Ale nie zostawiła mi żadnego pamiętnika czy dziennika. Szkoda. Jedyne, co mi po niej zostało, to szkatułka z biżuterią, którą czasem przeglądam, jak mi smutno. Oglądam też filmy, w których grała. "Ciemną stronę Wenus" dwa razy. I oczywiście jej ostatni film "Bilet na Księżyc" - dodała Oliwia Bieniuk.

Najlepsze newsy dnia:

  1. "Tomasz Komenda powinien wrócić do więzienia". Niewyobrażalnie przykre słowa matki zamordowanej
  2. Niemieckiego U-Boota zatopił kaloryfer czy morski potwór? Nieprawdopodobna relacja kapitana
  3. Zapytali ministra zdrowia o zamknięcie szkół. Podał konkretny termin
  4. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Niestety, mamy fatalne wiadomości. Dziś ostatni dzień, pojawiły się niepokojące ostrzeżenia

Psychotest z obrazkiemCo zobaczyłeś na obrazku jako pierwsze? Szybki psychotest obnaży twoje największe lękiCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News