Córka Anny Przybylskiej udzieliła wzruszającego wywiadu. Niesamowite słowa o zmarłej mamie

Córka Anny Przybylskiej udzieliła wzruszającego wywiadu. Niesamowite słowa o zmarłej mamie Źródło: oliwia.bieniuk Instagram.com

Anna Przybylska odeszła zdecydowanie zbyt wcześnie, a stratę tę najbardziej odczuła jej rodzina. Aktorka nie mogła podziwiać jak jej dzieci dojrzewają i stawiają pierwsze kroki w dorosłość. Najstarsze dziecko aktorki i piłkarza, znajduje się właśnie przed trudnymi wyborami życiowymi i wiele par oczu obserwuje to jakie decyzje podejmie. Oliwia Bieniuk nie ukrywa, że tęskni za mamą, lecz rzadko udziela tak emocjonalnych wywiadów.

Anna Przybylska ceniona była nie tylko ze względu na swoją niezwykłą urodę. Wszystkie osoby, które miały okazję ją poznać są zgodne, że jej największą zaletą były dobre serce oraz zdolność poświęcania się dla innych. Uzdolniona aktorka zmarła jednak w wyniku choroby, a jej córka straciła niesamowicie ważną personę w życiu każdej dorastającej kobiety. Zdecydowała się poruszyć tę kwestie i w trakcie wywiadu zdecydowała się na niesamowicie poruszające słowa pod adresem swojej mamy.

Anna Przybylska nie mogła oglądać jak dorastają jej dzieci

Anna Przybylska nie miała okazji oglądać jak jej mała dziewczynka powoli staje się prawdziwą kobietą. Oliwia Bieniuk w tym roku poszła do klasy maturalnej i stanęła przed ważnym momentem swojego życia. Dziewczyna musi zdecydować jak dalej pokierować swoim życiem i ewentualną karierą zawodową.

Fani nieustannie porównują ją do zmarłej mamy, a na jej koncie na Instagramie nie brakuje komentarzy punktujących podobieństwo między nimi. Zaledwie 18-letnia Oliwia Bieniuk śledzona jest już przez blisko 170 tys. osób, co w przypadku osoby, która nie zdążyła jeszcze osiągnąć sukcesu zawodowego, jest sporym osiągnięciem. Anna Przybylska była jednym z głównym tematów wywiadu jakiego udzieliła jej córka dla Vivy. Pada tam wiele naprawdę mocnych słów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Oliwia Bieniuk we wzruszających słowach opowiada o mamie

Dziennikarka przeprowadzająca rozmowę z Oliwią Bieniuk, Krystyna Pytlakowska, zapytała młodą dziewczynę o to czy praca przy najnowszym filmowym projekcie była trudna oraz jak czuła się w momencie, gdy jej bohaterka wymawia wyjątkowo poruszające słowa dotyczące straty bliskiej osoby. Oliwia Bieniuk zaskoczyła swoją odpowiedzią.

- Chociaż nie rozpłakałam się na planie, a być może powinnam. Ale nie umiem płakać na zawołanie, nie umiem przy ludziach ronić łez, myśląc o mamie. Musiałabym być wtedy sama ze sobą - powiedziała dziewczyna. Anna Przybylska słysząc resztę wywiadu na pewno nie byłaby w stanie ukryć wzruszenia. Oliwia Bieniuk zaskoczyła wszystkich swoim wyznaniem.

Dzisiaj grzeje: 1. Mieszkańcy są zdruzgotani, śmierć nadeszła tak nagle. Media właśnie przekazały wiadomość o śmierci Arkadiusza Tymoszuka

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Śmierć nadeszła nagle, 3 córki osierocone. Aktorka uwielbiana z "M jak miłość" i "BrzydUli" pogrążona w żałobie

Trudno przestać myśleć o tym czy mama byłaby dumna

- Choć wierzę w Boga, [...] nie mam takiego przeświadczenia, że można rozmawiać z tymi, którzy już odeszli. Codziennie jednak o niej myślę. I o tym, czy pochwaliłaby moje decyzje. Teraz bardzo potrzebne mi będzie wsparcie - wyznała Oliwia Bieniuk odpowiadając na pytanie czy w chwili zwątpienia zdarza jej się prosić mamę o radę. Anna Przybylska zapewne bez względu na to co zdecyduje córka, wspierałaby jej samodzielne decyzje. Dzieci musza żyć swoim życiem i podejmować własne wybory. Życzymy powodzenia i już teraz trzymamy kciuki za majowe zmagania maturalne.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wraca temat podwyżek dla polityków. Prace po cichu już rozpoczęte, poznaliśmy szczegóły
  2. Wybuch głowicy nuklearnej w kosmosie. Niesamowite nagranie amerykańskich testów
  3. Marian Opania wspólnie z żoną po 53 latach od ślubu ciągle obchodzą rocznicę pierwszego pocałunku. Piękna miłość
  4. Natychmiastowa ewakuacja szpitala. Karetkami wywożą dorosłych i schorowane dzieci, sytuacja jest bardzo zła
  5. Popularne leki wycofane z aptek w całej Polsce. Jeśli je masz, natychmiast je wyrzuć
  6. Bez pieczenia, cudowny smak dzieciństwa. Galaretkowiec przeżywa drugą młodość, kultowe ciasto PRL

Źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News