Anna Przybylska, jej dzieci żal w sprawie Bieniuka
YouTube/TVN Talent Show
Dominik Kwaśnik - 15 Lipca 2019

Dzieci Ani Przybylskiej w tym wszystkim żal najbardziej. Zaskakujące informacje dot. Jarosława Bieniuka

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk stanowili świetną, uwielbianą przez Polaków parę. Po śmierci aktorki były piłkarz wszedł w nowy związek, który nie przetrwał. Ekspartnerka Bieniuka przekazała teraz nowe, zaskakujące informacje dotyczące mężczyzny.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk byli jedną z najpopularniejszych polskich par. On: znany i ceniony piłkarz, ona: uwielbiana aktorka, którą kochały miliony. Po śmierci Przybylskiej, Bieniuk przez długi czas starał się ruszyć do przodu. Pomóc miała w tym pomóc mu Martyna Gawlińska, z którą piłkarz związał się kilka lat po śmierci żony. Teraz jednak dawna partnerka ujawniła zaskakujące informacje, po których najbardziej żal jest dzieci zmarłej aktorki.

Niezastąpiona Anna Przybylska

Związek Gliwińskiej i Bieniuka rozpadł się rok temu. Okazało się, że trudno było żyć w cieniu zmarłej żony, wciąż kochanej przez byłego piłkarza. Plotkarskie media same poruszały ten temat, a porównywanie do Przybylskiej mogło być dla nowej partnerki Bieniuka trudne. Piłkarz sam zresztą przyznał w jednym z wywiadów, że po śmierci żony stracił najbliższą osobę.

PolacySłużby sanitarne biją na alarm do Polaków. Groźna bakteria w popularnej przyprawie znanej marki, natychmiast wyrzućcie ją do śmieciCzytaj dalej

Martyna Gliwińska miała szczerą nadzieję na inny rozwój sytuacji. Oczekiwała, że wspólnie zamieszkają, jednak ta propozycja nigdy się nie pojawiła. Para zdecydowała się nie ciągnąć związku, ale na krótko wróciła do siebie. Jak informowały media, stało się to za namową Oliwii Bieniuk i choć ten powrót ostatecznie się nie powiódł, Gliwińska pozostała zaufaną przyjaciółką rodziny. To ona wspierała Bieniuka, gdy dopadły go oskarżenia o gwałt.

Wierzyła w jego niewinność. Martyna Gliwińska mocnym wsparciem dla Bieniuka

Martyna Gliwińska od początku nie wierzyła w prawdziwość zarzutów postawionych wobec Jarosława Bieniuka. Gdy został zatrzymany i oskarżony o gwałt, ona twierdziła, że jest niewinny. Śledztwo faktycznie zdaje się to potwierdzać. W tym trudnym momencie była partnerka pokazała, że jest dla rodziny prawdziwym oparciem. Przekazała też mediom zaskakujące informacje o łączącej ich relacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Michał WiśniewskiTen dramat poruszył całą Polskę. Paskudna i śmiertelna choroba Michała WiśniewskiegoCzytaj dalej

- Jestem przy Jarku i będę zawsze, bo tak postępują prawdziwi przyjaciele - tłumaczyła swoją postawę w rozmowie z "Super Expressem".

Podkreślała, że bardzo zżyła się z dziećmi Bieniuka i Przybylskiej. Wsparcie uważa za swój obowiązek. Przyznaje, że w całej tej historii o oskarżeniu, żal jest najbardziej właśnie Jana, Oliwii i Szymona. Bardzo przeżyły tę sprawę i cierpią z jej powodu, czemu naprawdę trudno się dziwić w obliczu tylu przykrych wydarzeń.

- Nie mogę ich teraz tak zostawić. Jestem wobec Jarka szczera, a on zdaje sobie sprawę z tego, że musi otaczać się ludźmi, którzy chcą jego dobra. Miło mi, że zalicza mnie do tego grona i zrobię wszystko, co w mojej mocy, by pomóc mu odzyskać spokój - mówiła Martyna Gliwińska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Michał Wiśniewski pokazał się z piękną dziewczyną! To znana gwiazda telewizji! Gwiazdor zachowywał się jak zakochany nastolatek
  3. Znana piosenkarka była KATOWANA przez męża. Chciał, by grała w filmach dla dorosłych. Szokujące fakty wyszły na jaw po latach
  4. Rodzina Dawida Żukowskiego ma do Polaków pilną prośbę! Każdy może pomóc
  5. 14-letnia Roksana Węgiel w rozkloszowanej czarnej mini z odkrytym dekoltem. Ponoć interweniowała mama
  6. Rafał Mroczek pokazał córkę Zosię. Szczegóły rozrywają serce
  7. Nadzieja gaśnie na oczach Polaków. Przytłaczające informacje o Dawidku

Benedykt XVIBenedykt XVI odniósł się do wielkiego proroctwa. Katolicy drżą o przyszłośćCzytaj dalej

Źródło: Pudelek

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News