Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci

Nie uwierzycie! Tak wygląda grób Przybylskiej prawie 5 lat po jej śmierci Źródło: .

Anna Przybylska zmarła prawie pięć lat temu. Pomimo upływu czasu, fani zdają się nie zapominać o jej talencie i wspaniałym sercu. Masowo odwiedzili jej grób, a "Super Express" zrobił zdjęcia pochówku na cmentarzu w Gdyni.

Anna Przybylska walczyła z nowotworem trzustki bardzo długo. Pomimo wyroku, który usłyszała od lekarzy, ona zdawała się ich nie słuchać. Przy wsparciu rodziny oraz fanów poddała się żmudnej i bolesnej terapii. 6 października 2014 roku do mediów dotarła smutna wiadomość. Ania przegrała tę walkę.

Prawie pięć lat po śmierci fani nie zapominają o jej talencie. Anna Przybylska wciąż jest w ich sercach

Na koncie miała kilkadziesiąt ról. W planach, kolejne ważne projekty. W 2013 roku została poddana operacji usunięcia guza. Walczyła o życie także u wybitnych lekarzy w Szwajcarii. Choroba jednak postępowała w zastraszającym tempie. Zmarła w otoczeniu najbliższych w gdyńskim domu.

Marylka ze "Złotopolskich", Ewa z "Boksera", Karina z sitcomu "Daleko od noszy" - to tylko kilka ról, dzięki którym została zapamiętana przez rzeszę fanów. W rocznicę jej śmierci, widzowie postanowili uczcić jej pamięć przynosząc znicze i kwiaty. Super Express udokumentował na zdjęciach jej miejsce pochówku, które wskazuje, że pomimo upływu czasu, nikt nie zapomniał o wyjątkowej, radosnej i ciepłej Ani.

Kariera Ani

Debiutowała w 1997 roku na chwilę po ukończeniu liceum w "Ciemnej stronie Wenus". Później, zagrała Marylkę w "Złotopolskich", dzięki czemu jej postać została zapamiętana przez szeroką publiczność małego ekranu. Później zagrała w "Sezonie na leszcza". Jednak to karykaturalna postać doktor Kariny z "Daleko od noszy" przyniosła jej ogromną sławę.

Przebojowa aktorka pokazała prawdziwą klasę w kreacji komediowej roli. Po jej śmierci, produkcja straciła nie tylko wybitną aktorką, ale i przyjaciółkę. Wrażliwa na cudze nieszczęście zawsze była blisko potrzebujących. Angażowała się w akcje społeczne. Była także ambasadorką wielu akcji z udziałem kobiet, a w 2014 roku została wybrana "Najpiękniejszą!" w plebiscycie Vivy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Kobieta Dekady", "Aktorka Roku", "Top Polka" - to tylko kilka tytułów, które zdobyła przez kilkanaście lat swojej kariery. Zmarła po długiej walce z niesprawiedliwą chorobą. Wcześnie, jak większość przyznaje, zdecydowanie za wcześnie. Właśnie powstaje film biograficzny o jej życiu, premiera już w następnym roku. Ania osierociła troje dzieci Oliwię, Szymona i Jana. Była w związku z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem. Rodzina do dziś nie może się pogodzić z jej stratą. Anna Przybylska Anna Przybylska

zdjęcia "Super Express" / grób Anny Przybylskiej na gdyńskim cmentarzu

Najlepsze newsy dnia:

  1. Znany polski artysta ma raka! Jego córka w przerażających słowach powiedziała o stanie ojca
  2. Cała PRAWDA o rodzinie Mateusza Morawieckiego. Internautom opadły szczęki, gdy to zobaczyli. Nie pozbieracie się po tym
  3. Gwiazdor grający kultowego Boczka z "Kiepskich" ukrywa przed mediami śliczną żonę Anię. Razem przeżyli dramat, kim jest pani Gnatowska?
  4. Zwykła rodzina spotkała w sklepie Martyniuka. "O popatrz, to pan Zenek", skromność artysty zachwyciła wszystkich
  5. Będzie 700 plus dla wszystkich pracujących Polaków. Morawiecki ogłosił to dziś oficjalnie
  6. Takie pytanie do 14-latki? Roksana Węgiel zawstydzona i zażenowana, dziennikarz grubo przesadził?
     

Źródło: Super Express

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu