Anna Przybylska przed śmiercią miała nietypowe marzenie. Niestety nie zdążyła

Anna Przybylska przed śmiercią miała nietypowe marzenie. Niestety nie zdążyła Źródło: Wikipedia/Anna Przybylska

Anna Przybylska była uznawana za jedną z najpiękniejszych i najzdolniejszych aktorek w naszym kraju. Niestety nie udało się jej wygrać walki z chorobą nowotworową. Odeszła w wieku 36 lat. Aktorka miała dość nietypowe marzenie, którego niestety nie udało się jej spełnić.

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w swoim rodzinnym domu w Gdyni. Zmagała się z nowotworem trzustki. Przeszła operacje w gdańskiej klinice, leczyła się także w Szwajcarii. Niestety ostatecznie przegrała walkę z chorobą. Przybylska, kiedy dowiedziała się o swojej chorobie, ograniczyła życie zawodowe i skupiła się na leczeniu. Zniknęła z życia publicznego i starała się zawalczyć o swoje zdrowie i życie, a także spędzać chwile z najbliższymi. Jak się teraz okazuje, miała także dość nietypowe marzenie, którego niestety nie udało się jej spełnić przed śmiercią. 

Anna Przybylska miała jedno, wielkie marzenie

Anna Przybylska została pokochana przez widzów za rolę w serialu Złotopolscy, w którym grała urokliwą Marylkę. Swoją urodą olśniewała i zachwycała, a poza tym była świetną aktorką, którą interesowali się znamienici, polscy reżyserzy. W swoim ostatnim wywiadzie powiedziała, że marzy jej się rola, jakiej jeszcze nie było jej dane zagrać. 

Ostatni wywiad aktorki chwyta mocno za serce. Anna Przybylska wyjawia w nim, jakie ma marzenia i plany zawodowe. Aż ciężko uwierzyć, że niedługo potem odeszła bez spełnienia tych pragnień. W udzielonym wywiadzie Przybylska opowiedziała o swojej wymarzonej roli, jaką chciałaby jeszcze kiedyś zagrać: 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- (...) Głęboko w to wierzę, że jeszcze wiele ciekawych rzeczy przede mną i że uda mi się je zrealizować. Z niecierpliwością czekam na te wielkie role, które przyjdą, gdy się zmieni moje emploi, zejdę z piedestału seksbomby oraz matki Polki i będę mogła zagrać steraną życiem, zmęczoną, brzydką kobietę. Wiem, że taki czas nadejdzie. I wcale mnie to nie boli - powiedziała Anna Przybylska dla magazynu Viva.

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatek myślał, że przygarnął szczeniaka. Rósł w zastraszającym tempie, specjaliści musieli zabrać zwierze w specjalne miejsce

2. Lepiej, żeby Jolanta Kwaśniewska nigdy się o tym nie dowiedziała. Jej córka właśnie zaliczyła ogromną wpadkę

Prywatnie aktorka była związana z piłkarzem Jarosławem Bieniukiem, z którym doczekała swoich ostatnich chwil życia. Owocami ich miłości jest trójka dzieci: Oliwia, Szymon i Jan. Zarówno rodzina, przyjaciele jak i fani do końca wierzyli, że aktorce uda się przezwyciężyć chorobę i spełnić zawodowe marzenia. Niestety 5 października 2014 roku Anna Przybylska odeszła w swoim rodzinnym domu w Gdyni. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jesteś mamą lub tatą? Jeśli nie zdążysz do końca września, możesz stracić 1500 złotych
  2. Dziewczyna rzuciła liścik recepcjonistce. Gdy kobieta go przeczytała, w pośpiechu zawiadomiła policję
  3. Podczas balu skierowała do gwiazd TVN kilka słów prawdy o Woźniaku-Staraku. Nagle zapanował smutek
  4. Nie zauważyła, że kot wskoczył do pralki. Godzinę później załamana pędziła do weterynarza
  5. Kiedy Oliwia powiedziała, jak pracuje, wszyscy zaczęli się śmiać. Ale jak dodała, ile zarabia, nie było im już do śmiechu

źródło: Super Express

Następny artykuł