Siostra Anny Przybylskiej pokazała jak wyglądał jej grób dzień po Święcie Zmarłych. Nie dało się przejść, wprost tonął w zniczach i kwiatach

Siostra Anny Przybylskiej pokazała jak wyglądał jej grób dzień po Święcie Zmarłych. Nie dało się przejść, wprost tonął w zniczach i kwiatach Źródło: .

Anna Przybylska odeszła w smutnych okolicznościach pięć lat temu. Jej przedwczesną śmierć opłakiwała rodzina i fani. W to Święto Zmarłych jej grób był świadectwem tego, że pamięć o aktorce wciąż jest bardzo żywa. Siostra opublikowała w internecie wzruszające zdjęcie.

Anna Przybylska podbiła serca Polaków - najpierw jako Marylka w "Złotopolskich", potem jako dr Karina w komedii "Daleko od noszy". Jej kariera pełna była hitów telewizyjnych i filmowych. Umarła bardzo młodo, a po jej śmierci w żałobie pogrążyli się fani i rodzina.

Anna Przybylska wciąż żywa w pamięci Polaków

Aktorka była w związku małżeńskim ze znanym piłkarzem, Jarosławem Bieniukiem. Miała z nim córkę Oliwię, która przyszła na świat w 2002 roku. Potem urodzili się im jeszcze dwaj synowie - Szymon (w 2006 roku) oraz Jan (urodzony w 2011 roku, zaledwie na trzy lata przed jej śmiercią).

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Przybylska bardzo dbała o swoją więź z dziećmi i nie raz odmawiała producentom telewizyjnych udziału w programach, aby spędzić więcej czasu z rodziną. Pod koniec życia poświęciła się najbliższych prawie zupełnie, pragnąc spędzić z nimi jak najwięcej czasu.

Pamięć o aktorce nie zaginęła, jej grób jest tego świadectwem

Przybylska zmarła na straszliwą chorobę - raka trzustki. Mimo długiej walki z chorobą - ta trwała aż rok - nie udało się jej wygrać. Chociaż rodzinie ciężko radzić sobie z tak wielką stratą, która nastąpiła o wiele za wcześnie, z pewnością nie są osamotnieni. Patrząc na grób Anny Przybylskiej widać, że w Święto Zmarłych nie tylko jej najbliżsi nie zapomnieli o aktorce.

Dzisiaj grzeje: 1. Wypłynęły intymne zdjęcia Michała Szpaka. To zemsta jego przyjaciółki
2. Odmówił spotkania z Andrzejem Dudą i jeszcze publicznie go upokorzył. Wizytę w Holandii prezydent zapamięta na długo

Rodzinny grób Przybylskich jest prawie niewidoczny spod niezliczonych zniczy. Prawie wszystkie z nich się palą, co oznacza, że zostały niedawno na niego przyniesione - żadna, nawet najliczniejsza rodzina, nie byłaby w stanie sama tylu przynieść na cmentarz. Oprócz palących się ku pamięci świateł, na skromnym, kamiennym nagrobku widać również świeży bukiet czerwonych róż i kilka donic z kwiatami w różnych kolorach - od fioletowego poprzez biały po jaskrawy róż. Pozostaje tylko liczyć na to, że wsparcie ze strony fanów dobrze oddziałuje na dzieci, które tak wcześnie i w tak drastyczny sposób straciły kochającą matkę.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szykują się OGROMNE zmiany w emeryturach. Zobacz co czeka Twoje pieniądze
  2. Była najpiękniejszą gwiazdą PRL-u. Choroba męża zrujnowała jej życie
  3. Panna młoda wjechała do kościoła na wózku. Nagle przed ołtarzem stał się prawdziwy cud, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia
  4. Gosia ma 6 lat, przeszła 16 chemioterapii i poparzyła przełyk setkami tabletek. Nowotwór wykańcza ją w zastraszającym tempie, rodzice błagają o pomoc
  5. To nagranie ma 6 milionów wyświetleń, internauci płaczą ze śmiechu. Ogromny pitbull przekrada się obok kotka, bo boi się go obudzić

źródło: onet

Następny artykuł