Kobieta oskarżająca Bieniuka o gwałt jest na skraju wytrzymałości

Kobieta oskarżająca Bieniuka o gwałt jest na skraju wytrzymałości

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez wiele lat uchodzili za wzorową parę kochających rodziców. Niestety wizerunek piłkarza mógł ostatnimi czasy zostać mocno nadszarpnięty przez gwałt, jakiego miał się dopuścić na jednej z trójmiejskich celebrytek. Teraz domniemana ofiara byłego reprezentanta Polski postanowiła opowiedzieć o wielkim bólu, jaki wiąże się z emocjonalną sprawą. Zeznania kobiety są wstrząsające.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk przez cały swój związek stronili od kontrowersji, sensacji i z dumą prezentowali się jako normalna, szczęśliwa rodzina. Po śmierci aktorki, piłkarz postanowił wziąć odpowiedzialność za swoje dzieci i wraz z nimi pojawiał się w mediach, a także brał udział w kampanii reklamowej jednej z sieci telefonii komórkowej.

Wzorzec ojca, jakim jest Bieniuk, mógł jednak niestety ulec gwałtownej zmianie, przez to, jakiego czynu miał dopuścić się piłkarz, który według Sylwii S - sopockiej influencerki i bywalczyni salonów całego Trójmiasta, miał dopuścić się jej zgwałcenia. Rzekoma ofiara przestępstwa byłego partnera po raz kolejny przerwała milczenie i przedstawiła wstrząsające szczegóły sprawy, która znalazła się na ustach całej Polski.

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk uchodzili za dobrych ludzi i wzorowych rodziców. Ten wizerunek mógł ulec zmianie

Do głośnego zdarzenia miało dojść przed Wielkanocą. Wtedy to S i Bieniuk mieli przebywać na jednej z imprez dla celebrytów na terenie Trójmiasta i udać się do hotelu. W trakcie wizyty w pokoju, były piłkarz Widzewa Łódź miał dobierać się do swojej przyjaciółki i pod wpływem narkotyków brutalnie zgwałcić.

- Jarka poznałam 3-4 lata temu przez naszych wspólnych znajomych. Bardzo się lubiliśmy. Był moim kolegą. Nigdy nie sądziłam, że mógłby mi zrobić coś takiego! - mówi w poruszającej rozmowie z Faktem Sylwia S.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

S. ujawnia więcej szczegółów. Jej znajomi znaleźli się w wielkim niebezpieczeństwie

Potencjalna ofiara gwałtu wyznała, że sprawa z Bieniukiem kosztowała ją bardzo wiele, a przez nagonkę medialną jej znajomi przestali się czuć bezpieczni. Jak sama mówi, wszystkie osoby, które uwierzyły w jej wersje zdarzeń, są obecnie prześladowane przez groźnych napastników, którzy mają grozić im utratą życia.

- Po publikacjach medialnych na temat mojej sprawy jeden z moich znajomych został pobity, drugiemu ktoś przebił opony w samochodzie. Mam obawy, że może na mnie również wydano zlecenie, żeby mnie pobić.[...] Jestem u kresu sił [...] Boję się o siebie i swoich bliskich - wyznała 29-latka.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: Plotek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News