Anna Mucha o sesji swojej córki w Playboyu. Wielu nie mieści się to w głowie

Anna Mucha o sesji swojej córki w Playboyu. Wielu nie mieści się to w głowie Źródło: instagram.com/AnnaMucha

Anna Mucha znana jest powszechnie ze swojej pięknej urody. Aktorka dobrze zna swoje atuty, które z przyjemnością prezentuje, gdy tylko ma do tego okazję. Ma za sobą odważne sesje, a nawet zaliczoną okładkę "Playboya". Ostatnio zapytano, czy zgodziła by się na sesję własnej córki. Jej słowa mogą zszokować wielu ludzi.

Anna Mucha to dobrze znana w showbiznesie gwiazda, która "na salonach" chętnie pokazuje się od wielu lat. Swoją popularność zawdzięcza głównie talentowi, ale także swojej wyjątkowej urodzie. Chętnie ubiera się w modne kreacje znanych projektantów, a także reklamuje drogie kosmetyki. Wie jak o siebie zadbać i pomimo upływu lat nadal zachować piękno i wyglądać bardzo kobieco. Jednak w ostatnim wywiadzie dla "Vivy", według internautów, aktorka totalnie przesadziła. Została zapytana o kwestie golizny, a także o ewentualne problemy, jakie mogą wynikać z faktu, że stosunkowo łatwo można dotrzeć do zdjęć, gdzie celebrytka ją prezentuje. Anna Mucha bowiem miała za sobą odważne sesje zdjęciowe, które w przyszłości mogą zobaczyć jej dzieci (Stefania i Teodor). Odpowiedź, której udzieliła Najsztubowi w wywiadzie dla "Vivy" dosłownie zwaliła z nóg wielu internautów. Nie mogli uwierzyć w to, co powiedziała Mucha. Okazało się, że nie miałaby nic przeciwko, aby jej własna córka... również wystąpiła w magazynie "Playboy".

Anna Mucha - kontrowersyjna odpowiedź

W odpowiedzi na zadane pytanie celebrytka postanowiła wytłumaczyć co o tym myśli. Jest to dla niej całkiem normalne i nie ma się czego w tej sytuacji wstydzić i obawiać. DALSZA CZĘŚĆ POD GALERIĄ

- Moje dzieci mój biust widzą na co dzień, więc nie rozumiem, czemu to nagle miałoby to być dla nich problemem. Z domu wyniosą raczej poczucie akceptacji siebie i swojego ciała, nawet jeśli bywa niedoskonałe - czytamy w wywiadzie przeprowadzonym dla "Vivy". Piotr Najsztub kontynuował jednak. Zaczął żartować, że jak tak dalej pójdzie, to 8-letnia obecnie córeczka aktorki za parę lat "będzie rywalizowała ze swoją mamą" i być może nawet zechce wystąpić w "Playboyu" tak, jak jej mama. - No to wtedy mamusia przypilnuje, żeby to była super sesja i żeby robili ją najlepsi - zadeklarowała odważnie Anna Mucha. Wiele osób nie potrafi zrozumieć tak swobodnego podejścia do tego tematu i są mocno zdziwieni słowami aktorki. - Nie mieści mi się to w głowie, żeby oglądać moje nagie dziecko w gazecie i żeby cała Polska to widziała. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego ona tak do tego podchodzi, przecież to jej córka - czytamy w internecie. Tego typu komentarzy było znacznie więcej. A czy wy pozwolilibyście swojej córce na nagą sesję w czasopiśmie erotycznym? Dajcie nam znać w komentarzach. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. W tych państwach kobietom żyje się NAJLEPIEJ. Jest wśród nich Polska?
  2. Kim jest żona "Ojca Mateusza"? Rozpłyniecie się z nadmiaru SŁODKOŚCI
  3. Wesele powinno być szczęśliwą chwilą. Niestety, te uroczystości zakończyła tragedia
  4. ZARA: klienci w panice, trwa gigantyczna wyprzedaż
  5. Nazwał Pawłowicz "zwierzęciem". Natychmiastowa reakcja Ziobry
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych

   

Źródło: Super Express

Następny artykuł