Anna Mucha jeszcze kilka lat temu była jedną z najchętniej komentowanych przez media celebrytek, a jej związek z Kubą Wojewódzkim wzbudzał ogromne emocje. W ostatnim czasie jednak kobieta nie cieszy się specjalną popularnością, a po kontrowersyjnym wyznaniu swojego byłego powiedziała coś szokującego. 

Anna Mucha swoją karierę aktorską rozpoczęła już w wieku 10 lat, kiedy to miała okazję wcielić się w postać Sabinki w „Korczaku” Andrzeja Wajdy. Prawdziwy rozgłos zyskała jednak dzięki wystąpieniu w kultowej produkcji Stevena Spielberga „Lista Schindlera”. Po tej przygodzie zaczęto zapraszać ją do wielu polskich filmów, jednak już od lat kojarzona jest głównie z serialem „M jak miłość„, w którym gra jedną z ulubionych postaci – Magdę.

O jej burzliwym związku z Kubą Wojewódzkim chętnie rozpisywały się wszystkie polskie media. Aktorkę nazywano nawet pierwszą „prawdziwą” ukochaną samozwańczego Króla TVN. Byli razem cztery lata, co również stanowi jedną z najdłuższych relacji mężczyzny. Niedawno opublikowana biografia celebryty odsłoniła jednak wiele faktów z ich związku, które Anna Mucha z pewnością wolałaby przemilczeć. W odpowiedzi na nie zdecydowała się zabrać głos w sprawie i szokująco skomentować ich życie łóżkowe.

Kuba Wojewódzki załatwił pracę swojej byłej

Niedawno wydana biografia Kuby Wojewódzkiego nie przestaje zaskakiwać. Czytelnicy wynajdują coraz to nowe fakty dotyczące polskiego show-biznesu, których do tej pory nie znał nikt. Okazuje się, że Król TVN przyznał, że to właśnie dzięki niemu jego dawna miłość otrzymała rolę w „M jak miłość”.

– Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę „M jak miłość”, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani. Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina – napisał celebryta.

Jak można się domyślić, takie wyznanie szybko wywołało gwałtowną reakcję Anny Muchy.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Córka Kaczyńskiej pokazała, jak żyje. Internauci zachwyceni!

Anna Mucha komentuje: „Musiałam się z nim przespać!”

Anna Mucha od kilku lat jest szczęśliwą żoną oraz matką, nikt zatem nie spodziewał się, że kobieta postanowi skomentować relacje łóżkowe z byłym partnerem. Zrobiła to jednak z wielką dozą dystansu do samej siebie.

– Oczywiście, musiałam się z nim przespać! I to nie raz… Proszę sobie wyobrazić, jakim jest kochankiem, skoro gram do dziś – powiedziała w wywiadzie z „Plejadą”.

Aktorka przez lata nie komentowała już żadnych wiadomości związanych z Kubą Wojewódzkim, nic więc dziwnego, że tak śmiała wypowiedź w mediach zdziwiła nie tylko fanów Króla TVN, ale również widzów „M jak miłość” i zwolenników aktorki.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Gessler ucieka z Polski? Restauratorka ma poważne plany
  2. Najseksowniejsza sukienka w Polsce? Julia Wieniawa ubrała się tak, że była jej chłopaka prawie zeszła na atak serca
  3. Upojne chwile Tadli w Sopocie. Kret będzie załamany jak nigdy
  4. CZY PIES MA POCZUCIE WINY? MIT CZY PRAWDA? ODPOWIADAMY
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami

Te gwiazdy rzuciły alkohol! Jak pokonały nałóg?

ŹRÓDŁOpopularne.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.