Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN

Anna Mucha nie wytrzymała! Zdradziła, jakim kochankiem jest król TVN Źródło: screen/youtube/Plejada

Anna Mucha jeszcze kilka lat temu była jedną z najchętniej komentowanych przez media celebrytek, a jej związek z Kubą Wojewódzkim wzbudzał ogromne emocje. W ostatnim czasie jednak kobieta nie cieszy się specjalną popularnością, a po kontrowersyjnym wyznaniu swojego byłego powiedziała coś szokującego. 

Anna Mucha swoją karierę aktorską rozpoczęła już w wieku 10 lat, kiedy to miała okazję wcielić się w postać Sabinki w "Korczaku" Andrzeja Wajdy. Prawdziwy rozgłos zyskała jednak dzięki wystąpieniu w kultowej produkcji Stevena Spielberga "Lista Schindlera". Po tej przygodzie zaczęto zapraszać ją do wielu polskich filmów, jednak już od lat kojarzona jest głównie z serialem "M jak miłość", w którym gra jedną z ulubionych postaci - Magdę. O jej burzliwym związku z Kubą Wojewódzkim chętnie rozpisywały się wszystkie polskie media. Aktorkę nazywano nawet pierwszą "prawdziwą" ukochaną samozwańczego Króla TVN. Byli razem cztery lata, co również stanowi jedną z najdłuższych relacji mężczyzny. Niedawno opublikowana biografia celebryty odsłoniła jednak wiele faktów z ich związku, które Anna Mucha z pewnością wolałaby przemilczeć. W odpowiedzi na nie zdecydowała się zabrać głos w sprawie i szokująco skomentować ich życie łóżkowe.

Kuba Wojewódzki załatwił pracę swojej byłej

Niedawno wydana biografia Kuby Wojewódzkiego nie przestaje zaskakiwać. Czytelnicy wynajdują coraz to nowe fakty dotyczące polskiego show-biznesu, których do tej pory nie znał nikt. Okazuje się, że Król TVN przyznał, że to właśnie dzięki niemu jego dawna miłość otrzymała rolę w "M jak miłość". - Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę „M jak miłość”, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani. Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina - napisał celebryta. Jak można się domyślić, takie wyznanie szybko wywołało gwałtowną reakcję Anny Muchy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Mucha komentuje: "Musiałam się z nim przespać!"

Anna Mucha od kilku lat jest szczęśliwą żoną oraz matką, nikt zatem nie spodziewał się, że kobieta postanowi skomentować relacje łóżkowe z byłym partnerem. Zrobiła to jednak z wielką dozą dystansu do samej siebie. - Oczywiście, musiałam się z nim przespać! I to nie raz… Proszę sobie wyobrazić, jakim jest kochankiem, skoro gram do dziś - powiedziała w wywiadzie z "Plejadą". Aktorka przez lata nie komentowała już żadnych wiadomości związanych z Kubą Wojewódzkim, nic więc dziwnego, że tak śmiała wypowiedź w mediach zdziwiła nie tylko fanów Króla TVN, ale również widzów "M jak miłość" i zwolenników aktorki. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gessler ucieka z Polski? Restauratorka ma poważne plany
  2. Najseksowniejsza sukienka w Polsce? Julia Wieniawa ubrała się tak, że była jej chłopaka prawie zeszła na atak serca
  3. Upojne chwile Tadli w Sopocie. Kret będzie załamany jak nigdy
  4. CZY PIES MA POCZUCIE WINY? MIT CZY PRAWDA? ODPOWIADAMY
  5. Znaki zodiaku kobiet, które są cudownymi partnerkami
Następny artykuł