Oby nie skończyło się wymiotami. Anna Mucha ujawniła, co zrobi na 18 urodziny "M jak Miłość"

Oby nie skończyło się wymiotami. Anna Mucha ujawniła, co zrobi na 18 urodziny "M jak Miłość" Źródło: youtube.com/MagazynGala

Anna Mucha jest jedną z tych osób, bez których widzowie nie wyobrażają sobie "M jak Miłość". Szlagierowa produkcja Telewizji Polskiej kończy w tym roku 18. urodziny, co bezsprzecznie jest okazją do wielkiego świętowania. Obchody wejścia w pełnoletność zaczęły się już jakiś czas temu, jednak ich punkt kulminacyjny jest dopiero przed nami. 

Anna Mucha od 2003 roku wciela się w postać Magdaleny Marszałek. Pomimo tego, że scenarzyści nie oszczędzali jej bardzo trudnych przeżyć, to udało jej się przetrwać i do dziś regularnie pojawia się na ekranach telewizorów. Odtwórczyni tak ważnej roli nie można było pominąć w planowaniu 18. urodzin serialu. Anna Mucha zdradziła wszystkim jak odważnie zamierza bawić się podczas zbliżającej się imprezy.

Anna Mucha zapowiada ostrą zabawę na osiemnastce "M jak Miłość"

Pierwszy odcinek ukochanego serialu milionów Polaków został wyemitowany dokładnie 4 listopada 2000 roku. Od tamtej chwili widzowie mieli okazję obejrzeć niemalże 1400 odcinków pełnych rozterek - nie tylko miłosnych - głównych bohaterów. Przez tak wiele lat w obsadzie dochodziło do bardzo wielu zmian, jednak niektóre role są tak kultowe, że scenarzyści nawet nie myślą o jakimkolwiek usunięciu ich z dalszej historii Mostowiaków i Spółki. Dlatego też cały czas możemy na ekranach obserwować takie osobistości jak Kasia Cichopek, bracia Mroczek, czy właśnie Anna Mucha. Cała obsada "M jak Miłość" otrzyma z okazji osiemnastych urodzin serialu specjalną niespodziankę. W najbliższy piątek zostanie dla nich zorganizowane wielkie przyjęcie, który będzie dobrą okazją nie tylko do wspomnień, ale także do szampańskiej zabawy. Z tak dobrej okazji zamierza skorzystać Anna Mucha, która zdradziła szczegóły dotyczące jej odważnych planów.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Anna Mucha podzieliła się z "Faktem" swoją wizją piątkowego wieczoru. Gwiazda zamierza bardzo mocno zaszaleć. W roli głównej wystąpi nie kto inny jak alkohol. - Na imprezie zobaczymy się ze wszystkimi aktorami, to będzie wyjątkowy moment. Myślę, że pozwolę sobie na wypicie 18 lampek szampana, a potem przerzucę się na whisky, raz na 18 lat chyba można! - powiedziała. Aktorka przyznała też, że chociaż przygotowania do wielkiego przyjęcia idą pełną parą, to nadal brakuje jej kreacji, która wprawiłaby wszystkich w osłupienie. - Dopiero zaczęłam wybierać kreacje na piątek i nie wiem czy zdążę coś znaleźć. Powinnam się lepiej przygotować na taką imprezę - dodała. Życzymy dobrej zabawy, ale także umiaru. Wszystko bowiem jest dobre, co się dobrze kończy. A świętowanie 18. urodzin serialu nie powinno skończyć się utratą przytomności z powodu nadmiernej ilości alkoholu.
ZOBACZ TAKŻE
  1. TVN zszokował! Nie uwierzycie co zrobili z Edytą Górniak 
  2. Edyta Herbuś w dramatycznej walce. Jej los zawisł na włosku 
  3. Brawo! N-I-E-S-A-M-O-W-I-T-E, Kwaśniewskiemu naprawdę się udało, cały kraj świętuje 
  4. Znaki zodiaku i moda. Kto jest najbardziej stylowy?
Następny artykuł