Mamy bardzo niegrzeczną scenę Anny Muchy z Kogel Mogel 3. Musięli ją USUNĄĆ

Mamy bardzo niegrzeczną scenę Anny Muchy z Kogel Mogel 3. Musięli ją USUNĄĆ Źródło: instagram.com/taannamucha

Anna Mucha znalazła się w obsadzie filmu "Kogel Mogel 3", który jest kontynuacją wielkich przebojów z ubiegłego stulecia. Aktorka podzieliła się właśnie ze swoimi fanami sceną, która rozgrzała ich do czerwoności. Okazało się, że została ona usunięta z filmu ze względu na zbyt wielką pikanterię.

Anna Mucha ostatnie miesiące spędziła na planie produkcji "Kogel Mogel 3". Kiedy po ciężkiej pracy wyjechała na zagraniczny odpoczynek, trwały ostatnie przygotowania do wielce wyczekiwanej premiery. Tak jak w każdym filmie, nie wszystkie nakręcone sceny znalazły się w finalnej wersji. Anna Mucha zamieściła na swoim Instagramowym profilu jedną z nich. Fani przyznają, że jest ona bardzo "niegrzeczna". Prawdopodobnie dlatego padła decyzja o jej usunięciu.

Anna Mucha chwali się niegrzeczną sceną z "Kogel Mogel 3". Usunięto ją z filmu

Tuż przed weekendem "Kogel Mogel 3" zaliczył swoją premierę kinową. W obsadzie filmu znaleźć można oczywiście Annę Muchę, która wcieliła się w postać Inspektor Bożeny. Aktorka zdecydowała zachęcić fanów do zapoznania się z filmem za pomocą sceny, która nie zmieściła się do finalnego obrazu. Na swoim Instagramie zamieściła krótki filmik, w którym widać, jak zmysłowym tańcem uwodzi Marcina Zawadę, w którego wcielił się Nikodem Rozbicki. Pikanterii całej scenie dodaje fakt, że jest ona nakręcona w czerwonych barwach. - To jest scena, której nie znajdziecie w filmie "Kogel Mogel", a moim zdaniem jest to miły smaczek. Scena, jako specjalny bonus, prezent od Producenta dla mnie i dla Was...! Poznajcie Panią Inspektor! Bożenę! A reszta... Do zobaczenia w kinach... Ps. i pomyśleć, że tak się z Nikodemem poznaliśmy! tak wyglądało nasze pierwsze spotkanie - napisała tuż pod filmem. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Nie trzeba było długo czekać na to, aby pod zamieszczonym filmem pojawiło się wielu zachwyconych fanów i nie mniej onieśmielonych fanek. - Anna Mucha i takich scen mi brakowało. Ja już obejrzałem i polecam. Mucha, Kasprzyk i Rozniatowska, dla tej 3-ki warto - napisał jeden z internautów. - Uwielbiammmm Panią! Fanka od dziecka "Kogla Mogla", ale z panią obsada jest jeszcze lepsza! Najlepsza! - dodaje kolejna komentująca. - Ta scena jest zarąbista, tego mi zabrakło w filmie w wątku tej postaci. A tak po za tym, to Pani Ania w roli pani inspektor Bożeny doskonała, boska. Apeluję do producenta, do reżysera filmu, proszę w przyszłości nie wycinać z filmu tak wspaniale zagranych scen, szczególnie z udziałem tak fantastycznej aktorki, jaką jest Pani Ania. PLS, błagam - głosi kolejny komentarz.  
ZOBACZ TAKŻE
  1. Córka prezydenta to PIEKIELNIE ambitna osoba. Po uczelni krążą o niej SZOKUJĄCE opinie
  2. Tak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  3. Oliwia Bieniuk w wystrzałowej sesji! Niczym zawodowa modelka 
  4. Kasia Tusk pokazała, co zrobi dla dziecka. Odsłoniła prywatne kulisy 
Następny artykuł