Anna Mucha wdała się w ostrą kłótnię ze starszą panią. Ale jej nawrzucała, aż uszy więdną

Anna Mucha wdała się w ostrą kłótnię ze starszą panią. Ale jej nawrzucała, aż uszy więdną Źródło: Instagram/Anna Mucha

Anna Mucha w ostatnim czasie na bieżąco relacjonuje niemal każdy dzień swojego życia. Ostatnio poinformowała o dość nietypowej sytuacji, która jej się przydarzyła. Gwiazda wdała się w kłótnię, w której padło wiele ostrych słów.

Anna Mucha ostro zripostowała kobietę, która podczas manifestacji w Hongkongu była wyraźnie zła, że jej lot zostanie odwołany. Protestujący "zepsuli jej wakacje", co spotkało się z agresywną postawą kobiety wobec nich. Anna Mucha, która także znajdowało się na terenie lotniska, postanowiła skonfrontować się ze zdenerwowaną kobietą. W kilku słowach doprowadziła ją do porządku.

Anna Mucha nigdy wcześniej nie była tak zdenerwowana. Starsza pani dosłownie doprowadziła ją do furii

W Chinach sytuacja jest teraz naprawdę trudna i nieobojętna popularnej gwieździe, która jako korespondentka pojechała na wschód, aby wstawić się za protestującymi w Hongkongu. Aktorka wspiera chińskich obywateli, którzy próbują zwrócić na siebie uwagę rządu. Niektórzy uważają, że jest to jedna z trudniejszych sytuacji, jaka ma miejsce w Hongkongu od XX w.

Protesty spowodowały, że loty, które miały odbyć się na lotnisku w Hongkongu, jeden za drugim zostały odwołane. Sytuacja jest więc niezwykle niepokojąca i wywołuje ogromne emocje, również wśród turystów. 

Starsza kobieta zaczęła się awanturować

Do tłumu osób znajdujących się na terenie lotniska, które od wielu godzin manifestują swoje prawa, w pewnym momencie podbiegła wyraźnie rozwścieczona, starsza kobieta, która zaczęła wrzeszczeć, że z powodu protestów jej wakacje zostały zepsute. Zareagować na to ostro postanowiła Anna Mucha. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje jedno z polskich pięcioraczków. Nowe, druzgocące informacje Polsatu ws. pozostałej czwórki
2. Produkty w Biedronce możecie kupić o 70% taniej. Pokazujemy Wam metodę

 - Ale się zdenerwowałam przed chwilką. Jakaś głupia, starsza pani, Amerykanka, Angielka, nie mam pojęcia, podeszła do protestujących z pretensją o to, że ona nie może wyjechać na wakacje. Powiedziałam jej "stara, oczywiście byłam miła, generalnie miałaś wakacje wcześniej, będziesz miała wakacje później. O co ci chodzi?" - mówi wyraźnie poddenerwowana Anna Mucha na Instastories.

Te słowa sprawiły, że kłótnia w mgnieniu oka ucichła.

 

  1. Niesamowita oferta, która zwala z nóg. Polacy mogą za darmo przejechać się kultowym autem prosto z salonu
  2. Polska piosenkarka przed laty miała poważny wypadek. Auto zostało KOMPLETNIE zniszczone. Do dziś nie wsiadła za kierownicę
  3. Aleksandra Kwaśniewska unika tego tematu jak ognia. Prawda w końcu wyszła na jaw! Tego nikt się po niej nie spodziewał!
  4. Para oszalała ze szczęścia, gdy urodziły im się bliźniaki. Chwilę później przyszedł lekarz z informacją, która ścięła i ich z nóg
  5. Marta Kaczyńska sfotografowana w samym bikini. Co za widok, długo go nie zapomnicie
  6. Miała wziąć z nim ślub. Gdy przypadkiem zobaczyła, co robi z jej psami, zdruzgotana odwołała wszystko

Źródło: Chilli Zet

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu