Niesłychane, w jakim stroju Anna Mucha poszła głosować. Nawet fani zaniemówili, przesadziła?

Niesłychane, w jakim stroju Anna Mucha poszła głosować. Nawet fani zaniemówili, przesadziła? Źródło: TRICOLORS East News

Anna Mucha znana jest z tego, że na ogół nie przebiera w słowach. Jej wypowiedzi i zachowanie niejednokrotnie budziły kontrowersje i były obiektami publicznej krytyki. Tym razem burzę wywołało zdjęcie, które pojawiło się na jej profilu w mediach społecznościowych. Fani uważają, że przesadziła. Zgadzacie się z nimi?

Wczorajsze wybory prezydenckie są tematem, który nie schodzi z ust Polaków. Wczoraj, gdy wszyscy obywatele udawali się do urn, w mediach społecznościowych pojawiały się liczne posty mające na celu zmobilizowanie innych do głosowania. Szczególną uwagę przyciągały oczywiście apele rodzimych celebrytów. W ich gronie nie zabrakło również Anny Muchy, która ostatnio rozpętała wielką awanturę. Gwiazda nie spodziewała się, że pozornie zwyczajne zdjęcie z lokalu wyborczego może wywołać oburzenie internautów.

Anna Mucha zmaga się z falą krytyki

Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie obrazujące jej wyprawę do lokalu wyborczego. Anna Mucha zdecydowała, że świetnym wyborem na tę okazję będzie biała, mocno zabudowana sukienka maxi. Stylizacja aktorki została wzbogacona o plastikową przyłbicę, lateksowe, jednorazowe rękawiczki oraz maseczkę ochronną. Celebrytka była przez to zakryta od stóp do głów. Fotografię opatrzono krótkim optymistycznym opisem, wyrażającym radość z możliwości uczestnictwa w wyborach. Nic nie zapowiadało, że za chwilę rozpęta się prawdziwa burza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Internauci, którzy obserwują poczynania aktorki w mediach społecznościowych, nie szczędzili jej słów krytyki. Wiele osób przyznało, że bufiasta, długa sukienka Anny Muchy przypomina im strój siostry zakonnej lub albę, którą dziewczynki zakładają idąc do pierwszej komunii. Bardziej kreatywni dopatrzyli się w stylizacji środka ochronnego przeciw koronawirusowi. Niektórzy stwierdzili, że sukienka jest czynnikiem, który może powodować panikę wśród osób obawiających się negatywnych skutków pandemii.

Dzisiaj grzeje: 1. Polska w żałobie, wieść o nagłej śmierci zdruzgotała fanów. Nie żyje aktor "M jak miłość", "Klanu" i "Na Wspólnej"

2. Wystarczyła chwila nieuwagi. Roczny chłopczyk wypadł z okna na 4 piętrze bloku.

- Mucha, co za stylówa? Wirus może być na włosach lub butach, więc po powrocie do domu musisz się oblać spirytusem. I wypić butelkę wina. Takie obrazki sprawiają, że już wiem, że media potrafią z ludźmi wszystko - zadrwił internauta.

- Było się jeszcze w zbroję ubrać! To między innymi Wy celebryci wpędzacie ten kraj w pandemię świrusa! Nie wstyd Wam? - dodał kolejny.

Anna Mucha postanowiła nie wdawać się w dyskusje na temat wybranej przez siebie kreacji. Uznała, że lepszym rozwiązaniem od kłótni z hejterami, będzie zwalczenie ich za pomocą poczucia humoru. Pisane przez nią komentarze w dużej mierze składały się z emotikonek. Myślicie, że aktorka przesadziła, wybierając tę oryginalną stylizację?

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piotr Żyła został zastąpiony przez nowego mężczyznę? Jego była żona pokazała zdjęcie, które sugeruje bardzo wiele (FOTO)
  2. Najlepsza od wielu lat wiadomość z polskich lasów. Elżbieta i Tomasz przekazali piorunujące wieści
  3. Niemal 10 milionów dzieci nie wróci do szkoły. Słowa ekspertów zasmucają
  4. Po weselu Ola otworzyła niepodpisaną kopertę. Zobaczyła zawartość i o mało nie dostała apopleksji
  5. PKW właśnie przekazało najnowsze wyniki wyborów
  6. Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News