Wielka awantura, Anna Mucha wpadła w szał. Posypały się srogie przekleństwa

Wielka awantura, Anna Mucha wpadła w szał. Posypały się srogie przekleństwa Źródło: instagram.com taannamucha

Anna Mucha nie zamierzała przebierać w słowach. Wystarczyła jedna, dla innych błaha rzecz, by aktorka wpadła w istny szał i rozpętała niemałą awanturę. Posypały się srogie przekleństwa.

Anna Mucha zasłynęła w kolorowej prasie nie tylko za sprawą swoich umiejętności aktorskich, ale i ciętego języka oraz bezpośredniości i swobody w wyrażaniu własnego, nawet najostrzejszego zdania. Nic więc dziwnego, że gdy w ostatniej edycji show "Dance, Dance, Dance" to ona dzierżyła jeden z foteli jurorskich, w sieci aż huczało od jej bezlitosnej krytyki. Tym razem gwiazda znów wzbudziła wokół siebie poruszenie, a wszystko za sprawą awantury, jaką rozkręciła. Powód nie mieści się w głowie. 

Charakterna Anna Mucha wpadła w szał. Posypały się przekleństwa 

Gwiazda "M jak miłość" ochoczo relacjonuje na Instagramie swój dzień, dlatego też ostatnio pokazała obserwatorom kilka postów z urlopu, a także podzieliła się kuriozalną sytuacją. Przemierzając Polskę, aktorka zatrzymała się w pewnej miejscowości, by zjeść co nieco w lokalnej restauracji. Gdy jednak kelner przyniósł zamówienie, Mucha nie dowierzała własnym oczom. Jako jedna z czołowych promotorek ekologicznego stylu życia nie mogła znieść ilości plastiku, jaką została zasypana przez pracownika lokalu - talerze, sztućce, kubeczki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

O oburzającej postawie restauracji, wyraźnie rozwścieczona, opowiedziała na swoim InstaStories, nie przebierając przy tym w słowach. 

- Jem go na aluminiowej tacce, plastikowymi sztućcami, z plastikowym kubkiem... I nawet kur**, surówkę mi podali w plastiku! - relacjonowała na Instagramie. 

Na tym jednak się nie skończyło. Zdeterminowana aktorka odnalazła właściciela lokalu, by osobiście rozmówić się za tę "wpadkę". 

- Nie używam tego g***a - mówiła właścicielowi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Szumowski nie mógł dłużej milczeć. Minister wydał nagły komunikat ws. II tury wyborów

2. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny apel. Chodzi o ludzkie życie

Choć ten próbował wyjaśnić, że plastikowa zastawa wynika z ograniczonych kosztów, Mucha pozostawała niewzruszona. W odwecie znów zwróciła się do obserwatorów, prosząc o podesłanie jej stron internetowych z tanimi i przede wszystkim ekologicznymi zamiennikami. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Hańba, nikt nie zauważył. Pan Artur spojrzał na bób z Biedronki i dostrzegł porażającą prawdę, teraz nagłaśnia ogromną aferę
  2. Wielki wyczyn młodego sportowca. Zauważył pożar i uratował małe dziecko, wszystko nagrała kamera (WIDEO)
  3. Dzisiaj ostatni dzień, później nie będzie już szans. Wiele osób nie miało pojęcia, co należy zrobić, żeby zagłosować
  4. Żona zmarłego aktora ujawniła zawartość jego telefonu. Trudno powstrzymać wzruszenie
  5. Zapadła ostateczna decyzja ws. kwarantanny. Dotyczy setek tysięcy Polaków
  6. Znaleziono dryfującą łódź z 4-latkiem na pokładzie. Jego mama, znana aktorka została uznana za zmarłą, są zeznania chłopca

Źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News