Anna Mucha zrzuciła ubrania, została w samym kapeluszu. Fani nie mogą oderwać wzroku od jej kaczuszek

Anna Mucha zrzuciła ubrania, została w samym kapeluszu. Fani nie mogą oderwać wzroku od jej kaczuszek Źródło: taannamucha Instagram.com

Anna Mucha nie przestaje zaskakiwać. Aktorka przez lata przyzwyczaiła swoich fanów, że jest bardzo aktywna w sieci i publikuje masę zdjęć. Nikt nie spodziewał się jednak, że gwiazda podzieli się tak nietypową fotografią. Anna Mucha zaprezentowała się w czasie błogiego relaksu, a kaczuszki widoczne na zdjęciu wywołały prawdziwą burzę.

Anna Mucha na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 809 tys. osób, nieustannie raczy fanów nowymi zdjęciami. Znana z "M jak miłość" aktorka pokazuje nie tylko kulisy pracy na planach filmowych czy sesjach zdjęciowych. Można oglądać również migawki z jej życia prywatnego i to właśnie fotografia, gdzie aktorka odpoczywa w basenie spowodowała wielkie zamieszanie. Anna Mucha zapozowała odziana tylko w sporych rozmiarów kapelusz. Konieczne było jednak zaingerowanie w to co zobaczą obserwatorzy, a teraz wszyscy mówią tylko o kaczuszkach widocznych w poście.

W mediach społecznościowych Anna Mucha wielokrotnie zaskakiwała

Anna Mucha wielokrotnie udowadniała, że media społecznościowe służą jej utrzymywaniu ciągłego kontaktu z fanami. Na swoim Instagramie poruszała nie tylko lekkie tematy. Aktorka zwracała uwagę na konieczność udziału w wyborach oraz pokazywała, że w czasie społecznej kwarantanny zaangażowała się w akcję polegająca na dostarczanie posiłków do potrzebujących. Ostatnie zdjęcie dotyka jednak zdecydowanie innego tematu. Anna Mucha postanowiła podroczyć się z fanami i wstawiła zdjęcie bez ubrań. Uwagę zwracają jednak dwie kaczuszki widoczne na fotografii, znalazły się one tam nie bez powodu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Anna Mucha na najnowszym zdjęciu igra z fanami, chodzi o kaczuszki

Anna Mucha postanowiła w nietypowy sposób zwrócić uwagę na to jak pyszne tiramisu przyszło jej zjeść. Swój zachwyt wyraziła w wyjątkowo zaskakujący sposób, gdyż opublikowała na Instagramie zdjęcie, gdzie pozuje ubrana zaledwie w granatowy kapelusz w czasie zażywania kąpieli w basenie. 

- chciałam się tylko pochwalić jakie pyszne tiramisu jadłam, no to jadłam - napisała aktorka. Zdjęcie zdobyło już blisko 29 tys. polubień, a komentarze nie pozostawiają złudzeń, że to nie tiramisu znalazło się w centrum zainteresowania obserwatorów. Uwagę zwracają dwie kaczuszki dodane w procesie obróbki widniejące na wysokości piersi.

Dzisiaj grzeje: 1. Mamy potwierdzenie, uczniowie natychmiast rozpoczynają zdalną naukę. Fatalna sytuacja w renomowanym liceum

2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

3. Media obiegła tragiczna wiadomość. Nie żyje legendarny komentator, przegrał z okropną chorobą

Konieczne było ocenzurowanie zdjęcia

Media społecznościowe dbają o to, by prezentowane treści nie były kontrowersyjne i ewentualna młodzież nie miała kontaktu z niestosownymi obrazami, niektóre osoby zgrabnie obchodzą te przepisy i publikują wyjątkowo odważne fotografie. Anna Mucha nie zdecydowała się zaryzykować i swoje wdzięki postanowiła zasłonić dwoma grafikami przedstawiającymi kaczuszki. Fani nie kryją zachwytu nad wyglądem aktorki, my natomiast mamy nadzieję, ze tiramisu faktycznie było tak pyszne, jak zapewnia Anna Mucha.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda "Twoja twarz brzmi znajomo" doprowadziła widzów do łez. Trudno powstrzymać emocje
  2. Zaskakujący easter egg w systemie Windows 95. Znalezienie go trwało 25 lat
  3. Widzowie TVP nie mieli o niczym pojęcia. Wyciekło nagranie zza kulis Festiwalu w Opolu
  4. Polacy nie wytrzymali, wystarczyło jedno zdjęcie Rydzyka. Niewiarygodne, co się stało
  5. Alicja Majewska została bardzo przykro potraktowana w Opolu. Mało kto miał pojęcie o incydencie sprzed lat
  6. Niestety, otrzymała najgorszą diagnozę - złośliwy nowotwór, zrezygnowała z leczenia i wycięła zdrową część ciała. Przez chorobę zdecydowała się na zdumiewającą dietę

Źródło: RadioZet / Instagram taannamucha

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News