Sędzia Anna Maria Wesołowska spisała testament. Wcześniej zmarł jej mąż

Sędzia Anna Maria Wesołowska spisała testament. Wcześniej zmarł jej mąż Źródło: youtube.com/TTV

Anna Maria Wesołowska przechodzi bardzo ciężkie chwile w życiu. Doszło nawet do tego, że zdecydowała się na sporządzenie testamentu. Wcześniej przeżyła śmierć ukochanego męża. Kroki podjęte przez znaną sędzinę mocno zaniepokoiły jej fanów.

Anna Maria Wesołowska, uwielbiana przez wszystkich sędzina, nie ma zbyt dobrej passy w ostatnim czasie. Rodzinna tragedia, problemy zdrowotne i powrót do pracy - wszystko zbiegło się ze sobą przez ostatnie 12 miesięcy. Kobieta zdecydowała się opowiedzieć o tym, co musiała przeżyć.

Anna Maria Wesołowska przeszła poważną operację, która zmieniła jej wygląd

Do tej pory jej życie obfitowało w wiele szczęśliwych i radosnych chwil, a na zmartwienia nie miała czasu. Jednak wszystko nagle runęło jak niestabilny domek z kart. Choć Anna Maria Wesołowska po wielu latach nieobecności wróciła na antenę TTV ze swoim kultowym serialem, to wszystko do końca stało pod znakiem zapytania.

Zaledwie 3 tygodnie przed nagrywaniem zdjęć do nowej serii, Anna Maria Wesołowska musiała przejść operację onkologiczną. To był bardzo poważny zabieg, który skutkował zmianą wyglądu twarzy. Pojawiła się lekka asymetria, która stała się obiektem kpin w internecie.

- Pod zdjęciem, gdzie mam jedno oko większe, drugie mniejsze, po poważnej operacji mózgu, jest wpis: chirurg plastyk się nie popisał. Po co tej kobiecie tego typu operacja? - opowiada zasmucona Wesołowska.

Spisała testament, straciła męża, radość znajduje przy wnukach

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- To nie chirurg plastyk, bo przecież miałam poważną operację onkologiczną. I mogę podziękować panu profesorowi, który uratował mi życie. To, że część twarzy jest trochę inna, bo lekko sparaliżowana, czy to ma znaczenie? No pewnie, że zostało, trochę wygolonej głowy. Ale ja żyję, ja mówię, myślę - Anna Maria Wesołowska cieszy się, że specjalista dał z siebie wszystko i może normalnie funkcjonować.

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska miała wiele mrocznych sekretów. Ostatni z nich doprowadza do łez
2. Gessler baraszkuje z partnerem w łóżku, są bez ubrań. Pokazali zdjęcie, a fanów zatkało

Dodała także, że na wypadek śmierci na stole operacyjnym, zdecydowała się spisać testament. To nie koniec tragedii w jej życiu. Rok temu pochowała swojego ukochanego męża, Ryszarda. Zdradziła jedynie, że zmarł w dramatycznych okolicznościach, ale nie potrafi jeszcze mówić o tym otwarcie. Za rok obchodziliby okrągłą, 50. rocznicę ślubu. Uśmiech pojawia się na jej twarzy jedynie, gdy mówi o wnuczętach.

- Byłam na urlopie. Ani jeden dzień spędzony samotnie. Nie ma odpoczynku, pięcioro wnucząt, trudno powiedzieć o urlopie - śmiała się sędzina.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda Hollywood stawia hotel w Warszawie. Wiemy gdzie i kiedy ruszy
  2. Pielęgniarka myślała, że nikt jej nie widzi. Mama chorej dziewczynki opowiedziała, co kobieta robi z jej dzieckiem
  3. Najpierw dziwne piski, potem błagalne wycie. Kobieta usłyszała dźwięki dochodzące spod ziemi, szybko podjęto interwencję
  4. Mama pierwszych polskich sześcioraczków pokazała nowe zdjęcie dzieci. Niestety, jest mocno zaniepokojona
  5. Mąż nagle zaginął. Jego siostra w najczarniejszych snach nie przypuszczała kto stoi za zbrodnią

Źródło: Fakt

Następny artykuł