Są niezbite, twarde dowody. Anna Lewandowska złamała prawo

Są niezbite, twarde dowody. Anna Lewandowska złamała prawo

Anna Lewandowska znajduje się pod ciągłą obserwacją mediów. Celebrytkę na każdym kroku śledzą paparazzi, którzy ostatnio przyłapali ją na łamaniu prawa. Żona kapitana reprezentacji Polski bardzo spieszyła się do sklepu.

Trenerka personalna i influencerka jest postacią bardzo rozpoznawalną i rozchwytywaną. Choć zainteresowanie Lewandowskimi delikatnie zmalało i przerodziło się w złość na Roberta, Anna wciąż może liczyć na towarzystwo dziennikarzy. Ostatnio największe zainteresowanie wzbudziła, kibicując swemu ukochanemu na boiskach rosyjskiego mundialu. Obszernie komentowano jej fryzurę i fotografię, na której pociesza Roberta po porażce.

Teraz do sieci trafiły dowody na złamanie przez nią prawa. Anna Lewandowska spieszyła się do sklepu i za nic miała przepisy ruchu drogowego. Są na to niezbite dowody.

Anna Lewandowska złamała prawo!

Stąpający po pietach trenerki personalnej paparazzi, podążyli za nią aż na zakupy. Kierująca swoim luksusowym Mercedesem gwiazda była tak zabiegana, że pozostawiła samochód byle gdzie. Biały pojazd stanął na miejscu oznaczonym zakazem parkowania. Wszystko zostało udokumentowane przez obserwujących całe zdarzenie z bezpiecznej odległości dziennikarzy. AMG GLE 43 4MATIC, którego cena wynosi około 400 tys. złotych, pozostało na niedozwolonym miejscu przez cały czas, jak gwiazda robiła zakupy. Szczęśliwie dla niej w pobliżu nie było policji ani straży miejskiej, które mogłyby przecież ukarać ją mandatem. Z pewnością nie nadwyrężyłoby to jej budżetu, lecz stanowiłoby sporą wpadkę. Nikt przecież nie lubi dostawać mandatów, a wyraźnie zabiegana Anna Lewandowska mogłaby z tego powodu odczuć jeszcze większy stres. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda TVN przerwała milczenie. Córka zrujnowała jej karierę
  2. Ujawniono informacje, które pogrążą PiS. Starali się to ukryć
  3. Półhybryda. Czy to działa?
źródło: pudelek.pl Następny artykuł