Lewandowska ZNOWU pochwaliła się ciążowym brzuchem i poinformowała o niespodziance. Poruszenie w sieci

Lewandowska ZNOWU pochwaliła się ciążowym brzuchem i poinformowała o niespodziance. Poruszenie w sieci Źródło: instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska znów pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Trenerka fitness z pewnością wie, jak ważny jest kontakt z fanami i, jak wiele kobiet może doceniać jej szczerość. Okazuje się, że piękna żona kapitana znów opublikowała wzruszające zdjęcie.

Anna Lewandowska długo ukrywała swoją ciążę. Zanim na świat przyszła Klara, fani trenerki fitness wiedzieli, że z pewnością nie doczekają się sesji zdjęciowej z czasów oczekiwania. Niedawno Ania postanowiła opublikować zdjęcie, które prezentuje ją, gdy była po raz pierwszy w ciąży. Fani nie potrafili ukryć wzruszenia.

Anna Lewandowska zaskakuje. Nieznane zdjęcie w stanie błogosławionym

Anna Lewandowska została mamą dwa lata temu, ale w Internecie nie można było znaleźć jej zdjęć "z brzuszkiem". Z racji przygotowania niesamowitej niespodzianki, Lewandowska postanowiła przyznać się swoim fanom i fankom do czegoś, czego nigdy by nie podejrzewali. Jak się okazuje, gwiazda sportu do końca rozwiązania ciąży uczęszczała na zajęcia na siłowni.

- Nie, nie ... ostrzegam, to zdjęcie jest słodkim wspomnieniem. Na dodatek zrobionym na "chwilę" przed porodem. (...) Pamiętam, że ja trenowałam niemal do samego końca. I to była dobra, przemyślana decyzja. Polecam - napisała Lewandowska, wspominając chwile swojej ciąży.

Powodem zamieszczenia tej spóźnionej o dwa lata publikacji jest fakt autorskiej niespodzianki trenerki, przygotowała dla swoich obserwatorów na Instagramie. Jak się okazuje, trenerka fitness opracowała specjalny program treningowy, który pomoże czekającym na poród Polkom utrzymać dobrą formę i kondycję.

- W trakcie ciąży idealnie sprawdzi się moja płyta z programem Healthy Mom. [...] Idealny, aby sprawnie i przyjemnie wrócić do formy sprzed ciąży - napisała trenerka w opisie zdjęcia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Fani wzruszeni publikacją

Nie da się ukryć, że zdjęcia Lewandowskiej bardzo wzruszyły fanów, którzy zaczęli komplementować żonę Roberta Lewandowskiego. Jak się też okazało, produkt reklamowany przez gwiazdę sportu pomógł niejednej Polce.

- Ćwiczyłam cała ciąże z Twoja Płyta Aniu, ostatni trening był dzień przed porodem. Polecam bardzo, wszystko odbyło się rewelacyjnie, a i powrót po ciąży tez poszedł dobrze i myślę, że to wszystko dzięki tej zrównoważonej i dobrze dobranej aktywności! - napisała jedna z internautek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje? Magda Gessler bardzo schudła. Przestała jeść TEN produkt. Dietetycy złapali się za głowę!
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Dzisiaj o 20:20 pół Warszawy włączy TVP. Ważne wydarzenie ściągnie tłumy przed telewizory
  4. Jaka to melodia bez Janowskiego stacza się na dno. Dzisiejszy odcinek przelał czarę goryczy
  5. Policja w domu Rodzinki.pl. "Krzyki w niebogłosy, liczne wezwania"
  6. Burza wokół 14-letniej Roksany Węgiel. Wszystko przez zbyt wyzywający strój (Zdjęcie)

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News