Lewandowska właśnie wróciła z Dubaju. Musiała szybko jechać do Warszawy

Lewandowska właśnie wróciła z Dubaju. Musiała szybko jechać do Warszawy Źródło: Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska, żona najlepszego polskiego piłkarza przebywała ostatnio w Dubaju. Gwiazda wróciła już do kraju i gościła na Balu Mistrzów Sportu. Co trenerka robiła w stolicy Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Anna Lewandowska od lat już prowadzi własną działalność. Wydaje książki dotyczące zdrowego żywienia, wychowywania dzieci i utrzymywania doskonałej formy i kondycji fizycznej. Trenerka personalna nie wzięła się znikąd. Od wczesnej młodości uprawiała karate i w tej dyscyplinie reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej. Jej medale mistrzostw świata i Europy zdobyte w czasach juniorskich i seniorskich liczy się w dziesiątkach.

Sportsmenka poznała Roberta Lewandowskiego, jeszcze gdy ten występował w barwach Znicza Pruszków w 2007 roku. Początkowo para mieszkała oddzielnie, ale już po kilku latach i zaręczynach uwinęli wspólne gniazdo.

Anna Lewandowska dopiero co wróciła z Dubaju

Jeszcze niedawno mogliśmy oglądać fotografie Anny, jej męża i ich wspólnej córki z Dubaju, a trenerka już ponownie gości w Warszawie. Co jednak robiła nad Zatoką Perską. Gwiazda wraz z rodziną udała się tam na słoneczne wakacje z dala od zimna, śniegu i deszczu. Zamiast tego wybrała gorące wody Zatoki Perskiej, słońce i luksusowy hotel. Lewandowscy nie byli tam jednak sami. Fotografia z nocy sylwestrowej zamieszczona na Instagramowym koncie napastnika Bayernu Monachium poświadcza, że Nowy Rok przywitali w towarzystwie przyjaciół, którymi byli inni znani polscy piłkarze i ich małżonki.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Parze nie brak było atrakcji. Doskonałe jedzenie, świetna pogoda i towarzystwo przyjaciół, to wszystko umilało im każdą sekundę zimowych wakacji. Dziś już Anna Lewandowska nie myśli o Dubaju, ponieważ gości na specjalnym balu, na którym nagrody za swoją ciężką pracę odbierają jej koledzy i koleżanki po fachu - zawodowi sportowcy.

Bal Mistrzów Sportu

W sobotę w Warszawie odbył się organizowany od 1926 roku plebiscyt na najlepszego sportowca Polski. Bal Mistrzów Sportu jest przyjęciem, na którym zbiera się około 700 zawodowych sportowców, reprezentantów niemal każdej dyscypliny uprawianej w naszym kraju. Anna Lewandowska została zaproszona na przyjęcie, gdzie zasiadała w sali bankietowej. Tam odebrała statuetkę za jedno z miejsc plebiscytu w imieniu swojego męża. W imieniu męża statuetkę odbierze również Ewa Bilan-Stoch.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nigdy byście się nie domyślili! Wiek Barbary Kurdej-Szatan to totalne zaskoczenie
  2. Szokujące wyznanie Czytelnika: "Ta jędza wrobiła mnie w DZIECKO! Nie zapłacę ani grosza"
  3. Robert Lewandowski podjął szokującą decyzję. Fani nie mogą tego pojąć
  4. Piotr Żyła: Wykształcenie było zawsze na drugim miejscu? Cała prawda
  5. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
źródło: SE.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News