Podwójnie szokująca stylizacja Lewandowskiej. Oczy wychodzą z orbit na widok dziwnej torebki i kusej sukienki (FOTO)

Podwójnie szokująca stylizacja Lewandowskiej. Oczy wychodzą z orbit na widok dziwnej torebki i kusej sukienki (FOTO) Źródło: screen youtube.com/Onet Rano

Anna Lewandowska już niejednokrotnie zaskakiwała nas swoimi stylizacjami, jednak tym razem przeszła samą siebie. Szczególnie nietypowa torebka trenerki przykuwa uwagę.

Anna Lewandowska na swoich profilach w mediach społecznościowych stara się na bieżąco dostarczać swoim fanom nowe materiały, a trzeba przyznać, że żona kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej nie może narzekać na brak popularności. Na samym tylko Instagramie jej profil obserwuje aż ponad 2 miliony osób. Co więcej, to właśnie tam Lewandowska opublikowała zdjęcie w swojej najnowszej kreacji.

Anna Lewandowska w nietypowym stroju

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd, jeżeli chodzi o media społecznościowe. Praktycznie każdego dnia możemy znaleźć tam nowe materiały oraz fotografie. Część z nich promuje działalność trenerki, która prowadzi zarówno obozy, jak i treningi, a także posiada własną markę żywieniową.

Jednak tym razem Lewandowska podwójnie zszokowała i zaprezentowała się w bardzo kusej spódniczce, która doskonale prezentuje jej zgrabne i długie nogi, o jakich marzy bez wątpienia nie jedna kobieta.

Ale to nie wszystko, w ręce Lewandowskiej możemy zauważyć bardzo nietypową torebkę, która przypomina przedmiot do ćwiczeń, a dokładniej kettlebel, o czym doskonale zdaje sobie sprawę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - Party! dont you think my purse resembles a kettlebell? Kto uważa, że moja torebka przypomina kettlebel. Jestem czujna - pisze Anna Lewandowska.

Oczywiście ten szczegół nie mógł umknąć uwadze internautów, którzy dosłownie zalali sekcje komentarzy swoimi wiadomościami.

 - Kattlebel to pierwsza rzecz o której pomyślałam patrząc na Twoje zdjęcie. Wspaniale spersonalizowana torebka, pasuje do Ciebie! - pisze jedna z internautek.

 - Obciążenia ze sobą zabierasz? - czytamy.

 - Tak właśnie myślałam, tym bardziej, że nie włożyłam okularów - dodaje kolejna internautka.

Mimo wszystko, w komentarzach ciężko znaleźć, chociażby jeden nieprzychylny i widzimy po nich, że nowa kreacja Anny Lewandowskiej bardzo przypadła do gustu jej fanom. Dodatkowo wiele osób zaznaczyło, że taka nietypowa torebka pasuje do niej idealnie, podobnie jak kreacja pokazująca nogi, ponieważ zwyczajnie ma się czym pochwalić. Nie ma co ukrywać, to zdjęcie bez wątpienia zostanie zapamiętane na naprawdę długi czas.

Anna Lewandowska instagram.com

  1. Danuta Wałęsa wyjawiła PRAWDĘ! Opadną wam szczęki, gdy dowiecie się co naprawdę myśli o Agacie DUDZIE!
  2. NIE ŻYJE najseksowniejsza sportsmenka na świecie! Jej śmierć była nagła i niespodziewana
  3. TVP: podczas pogrzebu z trumny dochodziły dźwięki. Żałobnicy przerażeni, interweniował lekarz
  4. Widok grobu śp. aktora grającego Edzia w "Kiepskich" rozrywa serca na szczątki
  5. Gdzie tak naprawdę mieszka teraz Michał Wiśniewski? Takiej posiadłości nie ma nikt (FOTO)
  6. Ile wzrostu ma Kasia Cichopek? Wstrząs, w telewizji nie widać, że jest tak niska

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu