Czyli jednak! Specjalista odczytał, co Lewandowska szepnęła Robertowi

Czyli jednak! Specjalista odczytał, co Lewandowska szepnęła Robertowi Źródło: fot. Facebook

Mecz Polska - Senegal na długo zostanie w pamięci kibiców. Zakończył się niespodziewaną porażką naszej drużyny. Tuż po przegranej, Robert Lewandowski udał się w ramiona żony. Anna Lewandowska uściskała go i powiedziała parę słów. Wiemy, co konkretnie usłyszał piłkarz.

Po porażce w meczu z Senegalem, Robert Lewandowski był wyraźnie załamany. Cała jego mowa ciała dawała znać, że ta przegrana mocno go zaskoczyła. Z murawy od razu udał się w ramiona ukochanej żony. Anna Lewandowska powiedziała mu kilka słów, wiemy, co konkretnie. Lewandowski jest kapitanem naszej reprezentacji. Nic dziwnego, że jeszcze mocniej uderzyła w niego ta porażka. Jego żona jest najwierniejszym kibicem i tym razem również nie zawiodła małżonka. Specjalistom udało się odczytać z ruchu warg, co takiego powiedziała Robertowi, gdy ten oczekiwał pocieszenia.

Anna Lewandowska pociesza męża

Anna Lewandowska wiernie stała na trybunach, gdy tylko mecz się skończył, służyła mężowi dobrym słowem i całusem. Specjaliści odczytali, że kiedy Robert podchodził do niej, powiedział: "Buzia, budzia", żona najwyraźniej poczuła, że chodzi o potrzebę całusa i od razu spełniła prośbę męża. Potem Lewandowska powiedziała do kapitana reprezentacji Polski: "Będzie dobrze", prawdopodobnie miała na myśli to, że przegrana w meczu z Senegalem jeszcze nie zamknęła Polakom drogi do awansu na mundialu. Najwyraźniej Ania chciała dać mu do zrozumienia, że w meczu z Kolumbią wciąż mają duże szanse na wygraną. Możliwe także, że żona piłkarza wiedziała, iż przegrany mecz zaowocuje falą hejtu, która spadnie na reprezentację Polski. Nie pomyliłaby się z resztą. Tuż po porażce wielu kibiców zwątpiło w możliwości naszej drużyny. Czułość między małżonkami na pewno pomoże Robertowi pozbierać się w tej sytuacji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Polska prześliczna dziennikarka wyleciała z hukiem za ŻENUJĄCE słowa podczas mundialu
  2. Piekło na Mundialu! Samolot z reprezentacją na pokładzie ZAPALIŁ się w powietrzu!
  3. Mundial 2018 w cieniu śmierci piłkarza reprezentacji. Został zamordowany
  4. Lewica chce zlinczować Jaruzelską! Powiedziała coś co ich rozwścieczyło
  5. Dramat Dody! Artystka stała się ofiarą, nie może się z tym pogodzić
Źródło: kobieta.wp.pl    
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News