Lewandowska poucza rodziców. "Nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko"

Lewandowska poucza rodziców. "Nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko" Źródło: Youtube.com/Onet Rano

Anna Lewandowska oprócz porad dietetycznych i związanych z aktywnością fizyczną, nierzadko mówi o wychowaniu dzieci. Okazuje się, że ten wpis wywołał ogromną burzę w sieci.

Anna Lewandowska jest dziś jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd. Trenerka sportowa, bizneswoman jest marką samą w sobie. Prężną karierę stara się łączyć z wychowawstwem małej córki Klary.

Anna Lewandowska o kryzysach z dziećmi w sytuacjach publicznych. "Nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko"

Rodzice Klary są dziś jednym z bardziej znanych, jeśli nie najbardziej medialnym małżeństwem w Polsce. Mówiąc Lewandowscy myślimy o sukcesie zarówno pary, jak i każdego z partnerów z osobna. 

W pogoni za karierą para mierzy się z wyzwaniami, jakie stawia wychowanie małego dziecka. Jednemu z nich Anna Lewandowska poświęciła dłuższy, ale wielce wymowny wpis na Instagramie.

Ania przekazała w nim istotną wiadomość na mam maleńkich dzieci, które narażone są często na zarzuty o krzykliwość i nerwowość potomstwa. W przypadku Lewandowskiej taką sytuacją mógł być... pierwszy przelot samolotem z małą córeczką.

- Wielu rodzicom nie tylko pierwszy, ale również każdy kolejny lot z maluchem spędza sen z powiek - pisze swoim fanom Anna Lewandowska pod zdjęciem z małą Klarą na pokładzie samolotu.

Gwiazda nie ukrywa, że samolot jest jednym z częściej wybieranych przez nią środków komunikacji. Jednak pierwsza podróż z dzieckiem musiała wywrzeć na nią wpływ. 

- Przed każdym lotem wymyślam jej różne atrakcje, które uprzyjemnią czas podczas podróży. Wcześniej wybieramy zabawki, książki. Bardzo lubimy wszelkie zabawki magnetyczne np. książeczki układanki z elementami na magnes - opisuje Anna Lewandowska.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Aktywistka na każdym kroku podkreśla, że dziecku należą się szczególne względy, niezależnie od tego czy jest to sytuacja intymna, czy publiczna. Poradziła rodzicom, których trapią krzyki dzieci w podróży, by nie przejmowali się spadającą na nich krytyką. 

- To już zostawiam na momenty kryzysowe, ale na szczęście są one rzadkie. Przecież wiemy jak jest! Gwar w samolocie, dziecko zmęczone, płacze, zmiana ciśnienia, a wszyscy dookoła próbują zasnąć. Kiedyś ktoś powiedział mi bardzo mądrą rzecz: „nigdy nie przepraszaj za swoje dziecko w takich momentach jak lot. To tylko małe dziecko" - zakończyła swój wywód Lewandowska.

Fani są podzieleni wpisem Lewandowskiej. Jedni przyznają jej rację:

- Święte słowa Aniu. Szkoda tylko, że światem zawładnęła znieczulica i roszczeniowość - czytamy.

Nie wszyscy zgadzają się z komentarzem Lewandowskiej, podkreślając, że sfera publiczna, taka jak samolot, powinna być miejscem ciszy.

- To normalne, że ludzie podczas długiego lotu, czy jazdy autobusem, potrzebują spokoju. A nie słuchać wrzasków dzieci, których rodzice często nie mają ochoty uspokoić - pisze inny z internautów.

fot. Anna Lewandowska Instagram

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole podstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

źródło: Instagram

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News