Ania narzuciła rodzinie dietę?! Oniemieliśmy, gdy zobaczyliśmy stół wielkanocny Lewandowskich

Ania narzuciła rodzinie dietę?! Oniemieliśmy, gdy zobaczyliśmy stół wielkanocny Lewandowskich Źródło: instagram/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska dba o swoje zdrowie nie tylko dzięki ćwiczeniom - trenerka uwielbia gotować zdrowe i wartościowe potrawy. Ania dokłada wszelkich starań, by wszystkie posiłki, które serwuje swoim bliskim były zbilansowane. Wszystko wskazuje na to, że nawet w święta nie odstąpiła od swoich przyzwyczajeń.

Anna Lewandowska prowadzi bardzo aktywny tryb życia. Trenerka dba o to, by posiłki, które serwuje swojemu mężowi i córce były zdrowe i wartościowe. Ania skończyła dietetykę, dzięki której zyskała ogromną wiedzę na temat odżywiania. Nie ulegało zatem wątpliwości, że nawet podczas świąt, dołoży ona wszelkich starań, by jej potrawy były nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Żona piłkarza pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z rodziną, na którym widoczny był jej wielkanocny stół. 

Anna Lewandowska narzuciła dietę swoim bliskim? 

O tym, że Ania bardzo dba o dietę swojego męża wiedzą wszyscy. Niejednokrotnie mogliśmy zauważyć w Internecie żarty na temat tego, jak trenerka narzuca Robertowi, co może jeść, a czego jeść nie może. Z uwagi na trwające właśnie święta, Ania postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, zrobionym podczas obiadu. 

Na fotografii widać jak Lewandowscy siedzą przy wielkim stole wraz ze swoimi bliskim. Uwagę internautów zwrócił jednak fakt, jak mało potraw znajdowało się na stole. W większość domów niemalże nogi uginają się on od nieskończonej ilości smakołyków. Żurek, kiełbasa, faszerowane jaja, ciasta, ciasteczka... Natomiast stół Lewandowskich pod względem potraw prezentował się bardzo skromnie. Wygląda to zupełnie tak, jakby trenerka narzuciła swoim bliskim dietę i osobiście chciała dopilnować, by nie przejedli się oni za bardzo podczas tegorocznych świąt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internauci zaczęli żartować z Lewandowskiej 

"Ubogo" zastawiony stół nie mógł oczywiście umknąć uwadze obserwatorów Ani, którzy chętnie zaczęli sobie z niej żartować pod zdjęciem. Zgryźliwe komentarze dotyczyły w głównej mierze glutenu, którego jak wszyscy wiemy, trenerka bardzo nie lubi i unika. Być może Lewandowska postanowiła również swoich bliskich trzymać z dala od niego.  

- Jednak chyba dietka by Ann - czytamy. 

- Wszyscy zbliżenia na potrawy czy czasem nie ma glutenu - żartuje jeden z obserwatorów. 

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Głuchoniemy mężczyzna ma kota. To, jak jego pupil się z nim komunikuje, jest niesamowite! Pospadacie z krzeseł - i wasze koty też!
  2. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Takich warunków NIKT się po niej nie spodziewał. Jej córki wiedzą o tym?
  3. Dopiero teraz przekonamy się jak wygląda prawdziwa nagła zmiana pogody. Nad Polskę nadciąga pył z Sahary
  4. Jutro mija ostateczny termin na złożenie wniosku. Wyższa emerytura dla 100 tysięcy osób
  5. Alicja Bachleda-Curuś ma nowego partnera. Trudno uwierzyć, kim jest wybranek jej serca
  6. Tragiczne doniesienia, z chwili na chwilę coraz gorsze. Mnóstwo Polaków nie żyje, ogromna liczba wypadków drogowych

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News