Lewandowska dostała propozycję od gwiazdora "Na wspólnej". Nie mogła mu odmówić!

Lewandowska dostała propozycję od gwiazdora "Na wspólnej". Nie mogła mu odmówić! Źródło: Fot. Instagram/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska to w ostatnim czasie najbardziej znana i lubiana trenerka i celebrytka, która nie boi się wykorzystywać umiejętności i popularności do własnych celów. Teraz jednak gwiazdor serialu "Na Wspólnej" zaproponował jej coś niezwykłego, czego jeszcze nie było. Kobieta po prostu nie mogła oprzeć się pokusie.

Anna Lewandowska jest przykładem kobiety, której udało się pokierować życiem i karierą w ten sposób, by zacząć zarabiać ogromne pieniądze na swojej pasji i tym, co naprawdę kocha. Jest jedną z nielicznych trenerek, które z czasem stały się niezwykle popularne, rozwinęły własne biznesy i obecnie na stałe dołączyły do świata polskiego show-biznesu. Celebrytka doskonale wie, jak wykorzystywać sławę i popularność do swoich celów oraz zarabiać na tym kolosalne pieniądze, o których wielu z nas może tylko pomarzyć. Teraz jednak otrzymała niecodzienną propozycję od gwiazdora znanego z "Na Wspólnej", której po prostu nie mogła się oprzeć.

Anna Lewandowska zachwycona propozycją Wesołowskiego

Kuba Wesołowski znany jest wszystkim przede wszystkim z serialu "Na Wspólnej" emitowanego od wielu lat na antenie TVN. Mężczyzna od dłuższego czasu interesuje się coachingiem, a początkiem 2018 roku występował nawet jako mówca motywacyjny na obozie, którego organizatorką była Anna Lewandowska. Teraz okazuje się, że aktor poczuł się już w nowej branży na tyle pewnie, że sam zamierza zorganizować coachingowe show, jakiego jeszcze w naszym kraju nie było. O pomoc w organizacji przedsięwzięcia poprosił wielu znajomych ze świata show-biznesu, którzy mają na ten temat sporo do powiedzenia, m.in. Marcina Prokopa czy Łukasza Jakóbiaka. Takiej imprezy ominąć nie mogła również Anna Lewandowska, która z chęcią przyjęła zaproszenie.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kuba Wesołowski zapowiada mentoringowe show

Jak mówi sam aktor, nie będzie to przeciętne wydarzenie, ale niesamowite show, którego przewidywana długość to około 6 godzin. - To jest takie 6-godzinne show z mówcami, pirotechniką, muzyką, występami muzycznymi, aktorami i bardzo rozbudowaną scenografią. To ma być takie show mentoringowe - tłumaczył swoją wizję w rozmowie z "Newserią". Jak podają media, znana już jest również artystka, która odpowiadać będzie za oprawę muzyczną - wybór padł na Cleo. Całość wraz z gwiazdą "Na Wspólnej" poprowadzić ma Natalia Siwiec. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Gwiazda polskiego Top Model podbija świat! Internauci są jednak okrutni
  2. Okrutnie upokorzyli gwiazdę Polsatu! Nawet hejterzy zaczęli jej bronić
  3. Tadeusz Rydzyk wchodzi do polityki! Co uważają o tym Polacy?
  4. Gdzie mieszka Magda Gessler? Wszystkiego się spodziewaliśmy, ale nie tego
  5. Ile waży Dorota Wellman? Fani są zachwyceni postawą gwiazdy
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News