SZOKUJĄCA reakcja Lewandowskiej na krytykę jej męża. Aż trudno uwierzyć

SZOKUJĄCA reakcja Lewandowskiej na krytykę jej męża. Aż trudno uwierzyć

Po mundialu nie cichną komentarze na temat tego, jak słabo zaprezentowali się na turnieju piłkarze naszej reprezentacji. Do tej pory rodziny sportowców nie komentowały zbyt mocno tej sprawy. Ostatecznie żona kapitana drużyny, Anna Lewandowska szokująco zareagowała na krytykę wobec swojego męża. Aż trudno uwierzyć.

Tuż po mistrzostwach, na których nasi piłkarze zaprezentowali się dramatycznie, wygrywając tylko jeden mecz, spadła na nich fala niesamowitego hejtu. Kibice atakowali nie tylko sportowców, ale również ich rodziny. Anna Lewandowska musiała nawet zablokować komentarze na swoim Instagramie, żeby tego więcej nie znosić.

Anna Lewandowska zaskoczyła na Instagramie

Tym bardziej jej ostatnia reakcja wyjątkowo szokuje. Anna Lewandowska postanowiła w odpowiedzi na hejt i bluzgi... podziękować fanom. - Chciałabym Wam z całego serca podziękować po tym co działo się przez ostatnie dni… za tysiące pozytywnych wiadomości, mnóstwo życzliwych komentarzy i niezliczoną ilość e-maili. Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa dodające otuchy i za płynące z nich wsparcie, wobec tego, co działo się w ostatnich dniach choćby w internecie… Podchodzę do tej całej sytuacji jaka miała miejsce w sieci, czy na moich kanałach social media, z pokorą i dzięki niej jestem jeszcze silniejsza. Dziękuję, że jesteście. Cieszę się, że tak jak ja mogę motywować Ws i wspierać w trudnych chwilach, tak i Wy zrobiliście dla mnie to samo i byliście ze mną i moim mężem w tym niełatwym dla nas momencie. Dziękuję wam! - napisała Anna Lewandowska na swoim Instagramie. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Miała być gwiazdą DDTVN. Prezenterka nie kryje rozgoryczenia, ujawnia brutalne kulisy
  2. Koszmar ciężarnej gwiazdy TVN. Jest ciężko chora, lekarze rozłożyli ręce
  3. Rozgoryczony Krychowiak przeprasza Polaków. O jego słowach mówią dziś wszyscy
Źródło: jastrzabpost.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News