Anna Lewandowska wspiera męża. Internauci zgotowali mu piekło

Anna Lewandowska wspiera męża. Internauci zgotowali mu piekło

Anna Lewandowska zawsze podkreśla w mediach, że wspiera swojego męża w trudnych chwilach. Taką właśnie był bez wątpienia wczorajszy mecz Ligi Narodów przegrany z kretesem przez reprezentację Polski. Internauci byli dla piłkarza bezlitośni.

Anna Lewandowska doskonale wie, jak kreować swój wizerunek sportsmenki. Zarówno w mediach społecznościowych, tych tradycyjnych, ale też jako żona najbardziej rozpoznawalnego polskiego piłkarza. Jest z nim na dobre i na złe, gdy "Lewy" święci piłkarskie triumfy, ale też gdy jego drużyny przegrywają. - 100. mecz RL9 (inicjały Roberta Lewandowskiego i numer 9 z koszulki - przyp. red.) w REPREZENTACJI POLSKI. Wojownik, legenda. Jestem dumna z męża - napisała pod zdjęciem. Pozuje na nim razem z piłkarzem ubranym w koszulkę z orzełkiem na piersi. O ile przy zwycięstwach "Lewego" fani Lewandowskiej nie mają czemu się dziwić, to publiczne wyrazy dumy po porażkach potrafią irytować publikę. Widzimy to chociażby na profilu Lewandowskiej na Instagramie.

Internauci bezwzględni. Anna Lewandowska obrywa

- Nie widać postępów. Jak zwykle przegrany mecz. Nie ma z czego być dumnym - skomentował jeden z obserwatorów sportsmenki. Krytykanctwo totalne udzielało się innym. Na przykład w taki sposób: DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ - Mecz gorzej niż słaby, a Lewandowski porażka - czytamy w innym z wpisów. Komentarzy pochwalających Annę i Roberta Lewandowskich jest znacznie mniej. Jedynie nieliczni gratulowali "Lewemu" historycznego, bo setnego występu w reprezentacji. Sam napastnik, przyzwyczajony do gry o najwyższe trofea, z pewnością inaczej wyobrażał sobie setny występ z orzełkiem na piersi. Polacy przegrali wczoraj 2:3 z reprezentacją Portugalii w kolejnym meczu Ligi Narodów. Z początku nic nie zapowiadało bolesnej porażki. Biało-czerwoni szybko wyszli na prowadzenie po trafieniu napastnika Krzysztofa Piątka. Kolejne trzy gole były już dziełem Portugalczyków. Kontaktowy gol Kuby Błaszczykowskiego nie zmienił nic poza wynikiem.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nawet Lewandowska się rozkleiła. „Zaczęłam bardzo płakać. To był szloch rozpaczy”
  2. Boli od samego patrzenia. Lewandowska znowu oberwała, tak mocno jeszcze nie było
  3. Anna Lewandowska zdemaskowana? Lekarz twierdzi, że przeszła zabiegi
  4. Wyznanie nauczyciela: „Przychodzę na lekcje pijany. Nikt mnie nie złapał”
  5. 5 rzeczy, które na pewno robisz, a mogą zabić twojego psa
Następny artykuł