Anna Lewandowska
Fot. TVN
Wiadomości Pikio - 27 Grudnia 2018

Lincz na Lewandowskiej w sieci. Wszystko przez Klarę

Anna Lewandowska przyzwyczaiła nas do tego, że jej Instagram to istna kopalnia wiedzy o niej oraz jej rodzinie. Kobieta dzieli się na nim każdą, nawet najmniejszą rzeczą, przez co internauci zaskarbili już sobie prawo do komentowania i krytyki każdej jej decyzji. Ostatnie zdjęcie Ani znowu stało się tematem szerokich dyskusji.

Anna Lewandowska może sobie pozwolić na to, aby zapewnić sobie i swojej córeczce wszystko to, co najlepsze. Odnosi się to zarówno do zakupu żywności, jak i ubrań czy zabawek. Swoje możliwości Lewandowska dumnie pokazuje na Instagramie, gdzie obserwują ją 2 miliony ludzi. Nie zawsze kończy się do dobrze.

Rodzice na niej nie oszczędzają. Mała Klara ubrana w futro

Robert Lewandowski wraz ze swoją żoną mogą pozwolić sobie na luksus, jakim jest zapewnienie swojemu dziecku wszystkiego co najlepsze. Niestety, nie zawsze najdroższe = najlepsze, co usilnie próbują uświadomić im internauci. Żona piłkarza opublikowała w sieci zdjęcie ich córki, na którym widać było jej kurtkę. Zimowy strój Klary jest na tyle ekskluzywny, że nie powstydziła by się do niejedna dorosła kobieta. Przy kapturze przyczepiony jest do niej pasek z futra, które wywołało ogromne poruszenie. Zdaniem czujnych internautów wykonany jest on z naturalnego futra, a przy dzisiejszej świadomości oraz zasobach tekstyliów, nie powinno mieć to już miejsca. W Internecie po raz kolejny wybuchła istna wojna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Jan Paweł IIJan Paweł II w ostatnich chwilach życia. 9 zdjęcie będzie prawdziwym wstrząsem dla KatolikówCzytaj dalej

Anna Lewandowska zaatakowana przez internautów. "To trzeba nie mieć sumienia"

Żona Roberta Lewandowskiego po raz kolejny musiała zmierzyć się z falą krytyki. Internauci nie mogli znieść myśli, że jej mała córka chodzi przyodziana w futro, dlatego postanowili przemówić Annie do słuchu. - Ile zwierząt musiało umrzeć, aby Klara mogła ponosić tak ohydną ozdobę na kapturze? Jak można być tak bezmyślnym i bez serca? - spytała internautka. - To trzeba nie mieć sumienia. Dlaczego nie pozostawisz tej decyzji Klarze jak podrośnie? Może ona nie chce przykładać swojej małej ręki do cierpienia niewinnych zwierząt? - brzmi kolejny komentarz, który można znaleźć w sieci. - Szkoda, że promujecie noszenie ubrań z naturalnym futrem i to przez tak małe dziecko. Luksus czy zbędne okrucieństwo? To nie te czasy, że trzeba odzierać zwierzęta z futer, by przetrwać mrozy. Moda? Słabe - podsumowała jedna z użytkowniczek Instagrama.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Weronika Rosati dostała ostatnie ostrzeżenie. Tego nie da się odwrócić
  2. Wzdęcia i ociężałość po Świętach. Sprawdzone sposoby na przejedzenie
  3. Gwiazdor TVN rozsierdził katolików! „Bierze sobie z religii tylko to, co mu pasuje”
  4. Księżna Kate i Meghan Markle oszukały poddanych? Prawda wyszła na jaw
  5. Czy koty wyczuwają choroby? Wszystko, co trzeba wiedzieć
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News