Jaka naprawdę jest Lewandowska? Pracująca dla niej dziennikarka ujawniła prawdę

Jaka naprawdę jest Lewandowska? Pracująca dla niej dziennikarka ujawniła prawdę Źródło: Insatgram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest nie tylko słynną trenerką fitness, ale również pracodawczynią. Zatrudniona u niej dziennikarka zdradziła, jaką osobą jest żona Roberta Lewandowskiego. Prawda wyszła na jaw.

Anna Lewandowska angażuje się w bardzo wiele projektów. Można śmiało powiedzieć, że przez ostatnie lata wybudowała prawdziwe imperium. Jej biznes nie ogranicza się jedynie do promocji zdrowego trybu życia w Internecie. Obozy sportowe, produkcja żywności, własna kawiarnia w Warszawie - to tylko niektóre z jej dotychczasowych osiągnięć.

Jak wiadomo, żona Roberta Lewandowskiego spełnia się również w roli managerki. Jej projekty wymagają sprawnego zarządzania. Anna Lewandowska zatrudnia między innymi dziennikarkę Katarzynę Burzyńską, która na jej zlecenie przeprowadza wywiady z różnymi gwiazdami na temat macierzyństwa. To właśnie Burzyńska zdradziła, jaką szefową jest popularna trenerka fitness.

Jaką szefową jest Anna Lewandowska? Współpracująca z nią dziennikarka ujawnia prawdę

Katarzyna Burzyńska zdecydowała się opowiedzieć o kulisach swojej współpracy z Lewandowską. Dziennikarka przeprowadzała wywiady między innymi z Robertem Lewandowski, Agnieszką Sienkiewicz, Piotrem Kraśko i Moniką Pyrek. Szefową tego projektu jest Anna Lewandowska. W roli przełożonej sprawdza się doskonale:

- Jest niesamowitą szefową, bo bezinteresownie i szczerze troszczy się o wszystkich. Ania generalnie interesuje się ludźmi i ich słucha. To mnie ujmuje. Oczywiście, jest też wymagająca, także względem siebie, i doskonale wie, czego chce. To też mi się w niej podoba - przyznała dziennikarka. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziennikarka uczestniczyła w obozach sportowych Anny Lewandowskiej. Zdradza szczegóły

Jak się okazuje, Anna Lewandowska doskonale sprawdza się w roli managerki. Dziennikarka ujawniła również kulisy obozów sportowych, które prowadzi żona Roberta Lewandowskiego. Miała okazję wziąć udział w jednym:

- One uzależniają! Zanim pojechałam na obóz, wydawało mi się, że wiem, co to są zakwasy. Myliłam się. Polecam każdej kobiecie taką przygodę. Z jednej strony jest to naprawdę mocny wycisk, z drugiej - niesamowity odpoczynek dla głowy w gronie fantastycznych kobiet. Takie kolonie dla dorosłych - opowiedziała Katarzyna Burzyńska w jednym z wywiadów.

Nie ma więc wątpliwości, że Anna Lewandowska potrafi sprawnie zarządzać stworzonym przez siebie imperium. Jest nie tylko profesjonalną trenerką fitness i specjalistką w dziedzinie żywienia, ale również doskonałą managerką, która potrafi być jednocześnie wymagająca i empatyczna wobec swoich podwładnych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

źródło: Party

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News