Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! Zamieściła tajemniczy wpis

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży?! Zamieściła tajemniczy wpis Źródło: Fot. Instagram/Anna Lewandowska

Anna Lewandowska od miesięcy pozostaje jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. Trenerka cieszy się ogromną popularnością, przez co fani interesują się nie tylko jej zawodowymi projektami, ale także życiem prywatnym. Kiedy więc na koncie na Instagramie żony znanego piłkarza pojawił się tajemniczy wpis, internauci zaczęli podejrzewać, że spodziewa się drugiego dziecka.

Anna Lewandowska znalazła się w tym roku na prestiżowej liście najbogatszych Polek, zajmując naprawdę wysoką pozycję. Gwiazda rzeczywiście jest niezwykle zapracowana - wydaje nowe książki oraz płyty treningowe, prowadzi bloga, a także sklep, w którym fani mogą kupić wiele zdrowych przekąsek i praktycznych akcesoriów. Poza realizowaniem się na polu zawodowym trenerka stara się także jak najwięcej czasu poświęcać swojej córeczce. Mała Klara zachwyciła internautów, dlatego też każde jej zdjęcie na kontach w portalach społecznościowych matki cieszy się ogromną popularnością i zdobywa duże ilości polubień.

Czy Anna Lewandowska spodziewa się drugiego dziecka?

Fani Anny i Roberta Lewandowskich nie mogą się więc doczekać momentu, w którym na świat przyjdzie kolejne dziecko pary. Chociaż gwiazda nie porusza na razie tego tematu, jej sympatycy doszukują się ewentualnego potwierdzenia teorii o drugiej ciąży w każdej medialnej wypowiedzi trenerki. Warto przypomnieć, że kiedy trenerka spodziewała się pierwszego dziecka, informacje na ten temat nie ujrzały światła dziennego aż do ich oficjalnego potwierdzenia przez samego Lewandowskiego. Jego żona była wtedy w 5 miesiącu ciąży. Piłkarz zaznaczył wtedy, że zawsze marzył, aby być osobą, która wyjawi prawdę o ogromnym rodzinnym szczęściu.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Chociaż znana para milczy i unika komentarza, trenerka sprowokowała falę plotek swoim najnowszym wpisem na Instagramie. Fani w komentarzach dopytują więc coraz bardziej dosadnie, czy nie spodziewa się kolejnego dziecka.

Fani są przekonani, że Anna Lewandowska jest w ciąży

- Domowy pudding na zachciankę, choćby ciążową…, ale nie tylko! (...) Tak naprawdę polecam takie przysmaki każdemu, bo to szybka i łatwa alternatywa dla niezdrowych sklepowych słodyczy… a zachcianka może dopaść przecież nie tylko kobiety w ciąży - napisała Lewandowska, proponując autorski przepis licznym obserwatorom. "Czyżby następne w drodze?"; "Czy dziś i Ty miałaś zachciankę tego typu?"; "Zachcianki ciążowe? Czyli Klara będzie miała rodzeństwo!" - pisali w komentarzach fani, którzy już dziś są przekonani o kolejnej ciąży gwiazdy, chociaż sama jej jeszcze nie potwierdziła.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Podejrzenie guza mózgu u Katarzyny Dowbor. Lekarze nie mają już wątpliwości, co jej dolega
  2. Już niedługo słodkie sekrety Anny Muchy ujrzą światło dzienne. Nikt się tego nie spodziewał
  3. Nie da się tego czytać nie płacząc. Wzruszające wspomnienie o Ani Przybylskiej
  4. Aż dwóch uczestników odpadło z show TVN! Widzowie nie mogą uwierzyć
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News