Burza wokół brzuszka Ani Lewandowskiej. Padają bezwstydne komentarze

Burza wokół brzuszka Ani Lewandowskiej. Padają bezwstydne komentarze Źródło: youtube.com/tvnpl

Anna Lewandowska może być w kolejnej ciąży - ta wiadomość rozeszła się w ostatnim czasie wśród fanów sportowej rodziny. Komentarze nabrały na sile, zwłaszcza po kolejnych publikowanych zdjęciach kobiety na Instagramie. Internauci próbują dowiedzieć się prawdy.

Anna Lewandowska stara się unikać tematu kolejnego dziecka. Wiele osób otwarcie pyta czy planuje powiększenie rodziny. W chwili obecnej małżeństwo ma jedną córkę, Klarę (urodzoną w 2017 roku).

Jednak od pewnego czasu w przestrzeni publicznej, zwłaszcza na portalach poświęconych polskim celebrytom poświęca się dużo uwagi informacji, według której Anna Lewandowska miała być w drugiej ciąży. W związku z tym wiele osób zasypało zdjęcia celebrytki w mediach społecznościowych komentarzami w formie pytań o jej stan, jednocześnie próbując doszukać się w jej sylwetce ciążowego brzucha. Nie zabrakło dość bezceremonialnych zwrotów.

Anna Lewandowska jest w ciąży? Jej fani próbują poznać prawdę

Sam Robert Lewandowski przyznał w jednym z wywiadów, że chciałby powiększyć rodzinę. Po tych słowach jego fani zastanawiają się, kiedy para zdecyduje się na ten krok, kierując niedwuznaczne pytania do Anny Lewandowskiej. Jednak kobieta stara się unikać odpowiedzi na te pytania, nawet kierowane osobiście. W związku z tym wiele osób wyszło z założenia, że celebrytka musi ukrywać ciążę, a pytań zaczęło przybywać.

Anna Lewandowska, jak przystało na trenerkę i influencerkę, systematycznie publikuje swoje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Śledzi je coraz więcej internautów, którzy nieustannie doszukują się wszelkich znaków, oznaczających ewentualna ciążę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Niby taka fit jesteś, a i tak grubo wyglądasz - napisano pod zdjęciem.

Jednak bardzo wiele osób tłumaczyło to w zupełnie inny sposób - a mianowicie ciążą żony kapitana polskiej reprezentacji.

- Aniu, marzę o tym, by wyglądać tak "grubo" jak Ty. Miłych i spokojnych wakacji życzę - napisała internautka.

- Pięknie wyglądasz, bez spiny, bez potrzeby udowadniania czegokolwiek, taka naturalna i szczęśliwa. A czy w ciąży czy nie, chudsza czy grubsza (matki, takie ciało to marzenie) schodzi całkiem na ostatni plan. Fajnie taką Cię obserwować - napisała kobieta pod zdjęciem.

 

(źródło: Instagram/Anna Lewandowska)

ZOBACZ TAKŻE

  1. Koszmar gwiazdy TVN! W ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie spędziła wiele miesięcy. Lekarze do dziś nie wiedzą, co jej było!
  2. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  3. Umówiła się na randkę. Przed spotkaniem chłopak wysłał jej listę zasad, po której zdębiała
  4. Pogoda długoterminowa na lato. Nie wszystkim się spodoba to, co nas czeka
  5. Antoś nie żyje, Jaś do końca życia będzie kaleką. Materiał TVN doszczętnie wami wstrząśnie
  6. Piotr Żyła bawił się na weselu! Dawid Kubacki wziął ślub, jego żona wyglądała zjawiskowo, mamy zdjęcia

źródło: Chillzet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News