"Tylko miłość może wygrać ze złem". Wzruszający wpis Anny Lewandowskiej

"Tylko miłość może wygrać ze złem". Wzruszający wpis Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska zdecydowała się za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielić z fanami niezwykle poruszającym wpisem. Trenerka nawiązała w nim do tragicznej śmierci prezydenta Pawła Adamowicza oraz zachęciła do walki z mową nienawiści. Internauci są wzruszeni słowami ulubienicy.

Anna Lewandowska dołączyła do grona gwiazd, które zaangażowały się w akcję mającą na celu przeciwstawienie się nienawiści na rzecz budowania wzajemnej miłości. Popularna wśród milionów Polaków trenerka opublikowała na Instagramie grafikę zawierającą tekst: "Nienawiść rodzi nienawiść. Miłość rodzi miłość. Tylko miłością można wygrać ze złem".

Anna Lewandowska wzruszyła wpisem o miłości

- Słowa Świętego Augustyna są dzisiaj bardzo aktualne: „Mówi się »złe czasy mamy, czasy trudne«. Ale usiłujmy żyć dobrze, a czasy będą dobre. Czasy to my. Tacy, jacy jesteśmy, takie są i czasy”. Zmiany SĄ możliwe jeśli zaczniemy je od zmian w NAS samych - napisała wyraźnie poruszona Lewandowska. Żona polskiego piłkarza postanowiła także nakreślić czytelnikom, w jaki sposób każdego dnia można zamieniać nienawiść na miłość i dobro. Jak stwierdziła, nawet modyfikując rzeczy niewielkie, dojść można do prawdziwej rewolucji. - Zacznijmy mówić o tym co DOBRE, a nie o tym co złe. Budujmy siłę MIŁOŚCI, a nie nienawiści. Dobry uczynek każdego dnia to już 365 w ciągu roku, to bardzo dużo jak na początek. Dlatego warto zacząć od dziś, nie przegapmy tego momentu. Od dziś nie mówmy już złych słów, bo tylko te dobre budują relację między ludźmi, szacunek do drugiego człowieka, życzliwość... Dobrym słowem można wiele... I o tym powinniśmy pamiętać - stwierdziła w bardzo emocjonalny sposób trenerka. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM - Jedyną słuszna odpowiedzią na nienawiść jest miłość - podsumowała także Anna Lewandowska, której słowa spotkały się z pochwałami ze strony internautów, dzielących się także w sekcji komentarzy własnymi przemyśleniami.

Nie żyje prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz

Paweł Adamowicz zmarł 14 stycznia 2019 roku w wieku 53 lat. Prezydent Gdańska został zaatakowany przez zamachowca podczas 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Chociaż lekarze przez wiele godzin walczyli przy stole operacyjnym o jego życie, ostatecznie samorządowca nie udało się niestety uratować. Polska pogrążyła się w głębokiej żałobie, a ze wszystkich zakątków świata do rodziny i przyjaciół polityka spływają wciąż słowa współczucia oraz wsparcia. Anna Lewandowska Fot. Instagram/Anna LewandowskaZOBACZ TAKŻE:
  1. Ksiądz ohydnie skomentował atak na Pawła Adamowicza. Teraz poniesie konsekwencje
  2. Gdzie mieszka Dorota Wellman? Kiedyś był to blok na warszawskim Ursynowie, a teraz…
  3. Rodzina Pawła Adamowicza prosi o datki na WOŚP, zamiast kwiatów na pogrzebie
  4. Jak wygląda córka Barbary Kurdej-Szatan? Jest niewiarygodnie podobna do mamy
  5. Niemieckie media o śmierci Adamowicza. Winę zrzucają na PiS
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News