Anna Lewandowska chwali się Klarą. Ćwiczy zupełnie jak mamusia

Anna Lewandowska chwali się Klarą. Ćwiczy zupełnie jak mamusia Źródło: instagram/annalewandowskahpba/

Anna Lewandowska chętnie chwali się różnymi epizodami z małą Klarą, choć wciąż nie zdecydowała się na upublicznienie jej wizerunku. Mimo to, za każdym razem jej zdjęcia czy filmiki robią prawdziwą furorę, a tym razem nie było inaczej. Trenerka pokazała, jak ćwiczy jej pierworodna.

Anna Lewandowska przebywa aktualnie na organizowanych przez siebie obozach, gdzie trenuje z kobietami, chcącymi osiągnąć smukłą i zdrową sylwetkę. Ta wersja tzw. campów jest jednak wyjątkowa i wyróżnia się na tle pozostałych. Trenerka pochwaliła się już kilkoma fotkami z obozu, jednak to ostatnie nagranie jest najszerzej komentowane. Wszystko za sprawą małej Klary, która idąc w ślady mamy, ćwiczyła wraz z obozowiczkami.  

Anna Lewandowska ma powody do dumy. Klara ćwiczy zupełnie jak mamusia 

Żona Roberta Lewandowskiego właśnie rozpoczęła swój kolejny obóz, na który czekała chyba najbardziej. To naprawdę wyjątkowa edycja, bowiem organizowany jest dla mam z dziećmi. Kobiety z całej Polski przyjechały ze swoimi pociechami, by razem z Anią oddać się treningowemu szaleństwu. Wśród nich znalazła się nawet Małgorzata Socha, która z chęcią opowiadała o ćwiczeniach. 

To jednak nie aktorka, ani nie pozostałe mamy przykuły największą uwagę internautów. Lewandowska opublikowała krótki filmik, na którym mogliśmy zobaczyć, jak wygląda jeden z obozowych dni. Widać na nim prężenie pracujące nad swoją figurą kobiety i małą Klarę, która dotrzymywała mamie kroku. Pierworodna Roberta nie zawiodła Ani i razem z nią wykonywała każde ćwiczenie, co więcej, ubrana w strój piłkarski z numerem taty. 

- Pierwszy obóz dla Mam z dziećmi!!!! To było zawsze moje MARZENIE, tyle DZIECI i MAM w jednym miejscu. A moja Klarcia... wspiera mnie na treningu. Nawet nie jestem w stanie powiedzieć jak bardzo jestem z Niej DUMNA - napisała Ania [pisownia oryginalna]. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Coraz więcej komentarzy 

Internauci nie mogli odmówić sobie kilku komentarzy na temat ćwiczącej kilkulatki. Ania mogła być pozytywnie zaskoczona, bowiem tym razem jej Instagram nie ociekał hejtem, a życzliwymi słowami obserwatorów. 

Dzisiaj grzeje: 1.To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie

2. Nie wyrzucaj ich na śmietnik. Meble z PRL znów w modzie, możesz na nich dużo zarobić

- Klarcia jest the Best Aniu. Przyszła trenerka naszych dzieci  - czytamy. 

- Klara jest najlepsza - stwierdza fanka. 

- Klara wymiata - dodaje kolejna. 

- Klara w tej koszulce no mega słodkie - pisze jeszcze inna. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Natalia Klimas była wielką miłością Piotra Woźniak-Staraka. Opublikowała jego zdjęcia sprzed lat. Aż chce się płakać
  2. Znany piosenkarz opublikował zdjęcia z łódki Piotra Woźniaka-Staraka. Kilka dni wcześnie pływali na niej wspólnie, tajemniczy napis na jej boku rozrywa serce
  3. 2-latek strasznie płakał. Matka myślała, że to z zazdrości o braciszka, ale spojrzała na niego i zrozumiała, co się dzieje
  4. Niestety, ale to prawda. Zrozpaczona mama próbowała połączyć główkę synka z resztą jego ciała
  5. To śmierć Piotra Staraka ją do tego skłoniła. Joanna Koroniewska wyznała bolesną prawdę o swojej mamie

Źródło: instagram 

Następny artykuł