Kukulska odnalazła nieznane dotąd nagrania z Anną Jantar. Cudowne znalezisko

Kukulska odnalazła nieznane dotąd nagrania z Anną Jantar. Cudowne znalezisko Źródło: YouTube - LIVE STORY

Anna Jantar zmarła już niemal 40 lat temu, a Polacy wciąż żałują, że nie było im dane poznać większej liczby utworów wybitnej wokalistki. Po latach może się to jednak zmienić, bowiem Natalia Kukulska odnalazła nieznane dotąd nagrania.

Anna Jantar odeszła od nas na skutek przerażającej katastrofy, do której doszło niemal 40 lat temu na warszawskim Okęciu. To właśnie tam rozbił się samolot lecący ze Stanów Zjednoczonych do Warszawy. Śmierć poniosło wówczas aż 87 osób, w tym jedna z najbardziej znanych polskich piosenkarek lat 70. Jej fani wciąż nie mogą pogodzić się, że kobieta zmarła w tak młodym wieku, przez co nie mieliśmy szansy poznać wielu hitów.

Po latach Natalia Kukulska nie ukrywa, że wciąż ma problemy z tym, by pogodzić się ze śmiercią swojej mamy. Gwiazda kolejnego pokolenia zdecydowała się opowiedzieć fanom, że miała okazję zauważyć coś, co bardzo ją zdziwiło. Okazało się, że jej znaleziskiem jest nieznane dotąd nagranie z życia Anny Jantar. Mało kto przewidywał, że takie taśmy jeszcze istnieją, jednak dziś możemy je uznawać za prawdziwy unikat! 

Anna Jantar pozostawiła po sobie nieznane nagrania

Natalia Kukulska postanowiła opowiedzieć o swoim ostatnim znalezisku. Dowiedzieliśmy się, że w domu rodzinnym pozostały oryginalne nagrania, których autorką była Anna Jantar. Znana wokalistka miała okazję pracować przy nich wraz ze swoim mężem Jarosławem Kukulskim.

- Odkryłam, jak czasami razem pracowali. Wiemy, że mój tata był kompozytorem, ale nie wiemy, że komponował czasami z moją mamą. To znaczy: grał na pianinie, a mama śpiewała. On miał jakąś propozycję linii melodycznej, ale przez nią to przechodziło, ona sobie czasami ją zmieniała. Mówiła: "Nie tak, jeszcze raz". Bardzo fajne, taki proces twórczy, oni robili to po prostu w duecie - opowiada wzruszona Kukulska.

Anna Jantar odeszła 40 lat temu

Nikt nie wiedział o tym, że kiedyś państwo Kukulscy tworzyli prywatne nagrania z komponowaną przez siebie muzyką. Celebrytka ujawniła, że jest w ich posiadaniu, jednak nie powinniśmy spodziewać się ich publikacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Najprawdopodobniej zostaną one zachowane w domu Natalii Kukulskiej, która sama nie ukrywa, że odnalezione pamiątki mają dla niej charakter sentymentalny i wolałaby nie dzielić się nimi z nikim.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Natalia Kukulska po latach zdradziła coś niesamowitego o Zbigniewie Wodeckim. Aż trudno w to uwierzyć
  2. Dramat Poli Raksy. Legendarna aktorka w bardzo GORZKICH słowach podsumowała swoją karierę. Będziecie płakać
  3. Afera wokół żony Sławomira na festiwalu Polsatu. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia, ona wystąpiła bez bluzki?!
  4. Gościom opadły szczęki. Nagle na wesele wparowała Magda Gessler i zrobiła niezłe show, nagranie hitem sieci
  5. Awantura w pałacu. Zalana łzami księżna Kate spakowała walizki i się wyniosła
  6. Przerażający wypadek w Małopolsce. Autokar stanął w płomieniach, w środku 70 osób

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News