Wyjątkowe, nigdy dotąd nie pokazywane. Ostatnie zdjęcie Jantar przed śmiercią, poraża jej nieświadomość

Wyjątkowe, nigdy dotąd nie pokazywane. Ostatnie zdjęcie Jantar przed śmiercią, poraża jej nieświadomość Źródło: .

Anna Jantar zginęła w makabrycznych okolicznościach, z którymi po dziś dzień trudno jest się pogodzić. Śmierć artystki nadal budzi wiele emocji, a zdjęcie wykonane chwilę przed tragedią może wzbudzić ich jeszcze więcej.

Anna Jantar, choć zginęła blisko 30 lat temu, wciąż uchodzi za jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek. Powalający na kolana głos i niezwykła osobowość przysporzyły jej wielkie grono sympatyków, którzy nawet mimo upływu lat nie są w stanie pogodzić się z jej odejściem. Rany pełne żalu nadal nie zostały zagojone, a to zdjęcie może tylko je pogłębić. Widząc je, trudno powstrzymać łzy. 

Anna Jantar pozowała do zdjęcia chwilę przed śmiercią. Nie miała pojęcia o tym, co wkrótce się wydarzy  

Przypomnijmy, że artystka zginęła 14 marca 1980 roku w katastrofie lotniczej. Opóźniony ze względu na warunki pogodowe samolot z Nowego Jorku miał wylądować na warszawskim Okęciu, jednak gdy piloci zbliżali się do lądowania, pojawiły się problemy techniczne. By zyskać na czasie i przeprowadzić sprawdzenie maszyny, postanowili wznieść się do góry i krążyć wokół lotniska. Wtedy wydarzyło się najgorsze - samolot spadł bezwładnie, rozpadając się na dziesiątki tysięcy kawałków i odbierając życie niewinnym osobom, w tym Annie Jantar. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Śmierć artystki wstrząsnęła jej fanami. Wspomnienia, fotografie czy nagrania z występów towarzyszą im do dziś, jednak o tym zdjęciu niewielu wiedziało. Będąc jeszcze na lotnisku w Stanach Zjednoczonych, stojąc przy telefonie, wokalistka pozowała do zdjęcia. Okazuje się, że wykonano je zaledwie kilka minut przed odlotem. 

Dzisiaj grzeje: 1. Matka wyskoczyła z okna. Wcześniej zrobiła córce niewybaczalną rzecz
2. Wystarczy podpalić liść laurowy i zostawić go na chwilę. Efekt? Przechodzi wszelkie oczekiwania, nieziemski

Piękna jak zawsze, z tym samym rozmarzonym spojrzeniem, ale co gorsza, jeszcze niczego nieświadoma. Tym trudniej patrzy się na fotografię, mając z tyłu głowy myśl, że pozując Anna Jantar, nie miała pojęcia jak tragiczną śmiercią przyjdzie zginąć jej za chwilę. Żal i smutek rodzą się na nowo.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Prosiła lekarzy o wykonanie badań profilaktycznych, ale się nie zgodzili. Teraz zostały jej 3 lata życia
  2. Polscy kibice zaatakowani w trakcie turnieju charytatywnego dla chorej dziewczynki
  3. Nigdy wcześniej niewidziane nagranie. Odkopali trumnę Jana Pawła II, porażający widok
  4. Prawdziwy lincz na Magdzie Gessler. Zasłużyła?
  5. Wszyscy modlili się by wygrała. Niestety, nie żyje Justysia

Źródło: facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News