Natalia Kukulska opisuje ostatnie święta spędzone z mamą. Jedno wspomnienie do dziś wyciska z niej łzy

Natalia Kukulska opisuje ostatnie święta spędzone z mamą. Jedno wspomnienie do dziś wyciska z niej łzy Źródło: YouTube / mjuzikPL

Anna Jantar spędziła ostatnie Boże Narodzenie z 4-letnią córeczką niecałe 3 miesiące przed swoją tragiczną śmiercią. Natalia Kukulska po latach wzruszona opowiada o tamtych pamiętnych świętach. Pomimo tego, że była bardzo mała, wiele zapamiętała z ostatniej Gwiazdki w towarzystwie ukochanej mamy.

Anna Jantar ostatnie święta z córeczką spędziła w 1979 roku. Niespełna 3 miesiące później zginęła w katastrofie lotniczej. Natalia Kukulska po latach tuż przed świętami Bożego Narodzenia wspomina swoich nieżyjących rodziców. Tegoroczną Gwiazdkę piosenkarka spędzi jak co roku z mężem Michałem i trójką ich dzieci w domu pod Warszawą.

Anna Jantar we wspomnieniach córki

Przy stole wigilijnym Natalii Kukulskiej już od 39 lat brakuje ukochanej mamy, a od 9 lat taty - Jarosława Kukulskiego. Piosenkarka przyznaje, że ogromnie tęskni za rodzicami i zawsze w okresie świątecznym wspomina bliskich, których przy niej już nie ma. Przywołuje w pamięci również ostatnie święta Bożego Narodzenia spędzone z Anną Jantar. Piosenkarka miała wówczas niespełna 4 latka, więc z tego okresu nie zapamiętała zbyt wiele.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ostatnie Boże Narodzenie Natalia spędziła z mamą w 1979 roku. 14 marca Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej. Leciała wówczas z Nowego Jorku do Warszawy. Samolot rozbił się tuż przed lądowaniem na warszawskim Okęciu, gdzie czekała na nią córeczka w towarzystwie swojej babci Haliny Szmeterling. Dla Natalii to była ogromna trauma, dlatego nie chce wracać wspomnieniami do tej tragedii. W okresie świątecznym stara się przywoływać raczej ciepłe wspomnienia związane z mamą.

Natalia Kukulska zdobyła się na poruszające wyznanie

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legenda. Zginął w wypadku, miał zaledwie 27 lat
2. Nie żyje legenda piłki nożnej. Grał w historycznym remisie Polaków na Wembley

- Ostatni raz wspólnie rozpakowałyśmy prezenty i ostatni raz śpiewała kolędy. Dlatego dziś, gdy słucham Lulajże Jezuniu zawsze towarzyszy mi wzruszenie. Wiem, że jest zawsze po mojej stronie. Myślę o niej jak o aniele, który stale się mną opiekuje – powiedziała Natalia Kukulska na łamach magazynu "Na Żywo". Gwiazda wspomina także widowiskową choinkę i pomalowane na czerwono paznokcie swojej mamy.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Fakt, o którym rząd milczy, w kontekście wzrostu emerytur. Najubożsi emeryci zostaną najbardziej pokrzywdzeni
  2. Emerytury 2020. Znamy już stawkę i wysokość waloryzacji
  3. Pierwszy dzień zimy zaskoczył nawet synoptyków. IMGW już szykuje się do wydania alertów pogodowych
  4. Syn Maryli Rodowicz wypowiedział się na temat rozwodu rodziców. Bolesne słowa dla każdej matki
  5. Na Pomorzu tata zabił 5-letnią Milenkę. Nie poszedł do więzienia, mieszkańcy zamarli

Źródło: Jastrząbpost.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News